Aybars Meriç ve Sosyal Medya

Başlatan ayibarishi, Ara 17, 2018, 08:27 ÖÖ

« önceki - sonraki »

ayibarishi

Değerli arkadaşlar;

Linkedin hariç tüm sosyal medya hesaplarımı kapamış bulunuyorum. Beni twitter ortamından @aybarsmeric ve @ayibarishi isimleriyle hatırlayan ve takip edenleriniz elbette vardır. Bu alanda aylık 1.3 milyon etkileşimle epey hatrı sayılır bir noktaya gelmiş idim.

Sizden ricam lütfen makale ve paylaşımlarımı (Türkçe ve İngilizce) Linkedin ortamından takip ediniz.
Referans göstererek isteyen istediği her hangi bir mecrada yazılarımı alııntılayabilir/kullanabilir.

https://www.linkedin.com/in/aybars-meri%C3%A7-0808b0154/detail/recent-activity/posts/

Lütfen Linkedin profilimi ve etkin çevremi, özellikle yurt dışında geliştirmem için bana yardımcı olunuz. Paylaşımlarımın linkini twitter, facebook vb. sosyal medya ortamlarında yayınız. Buna gerçekten ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

Aybars Meriç Mesajı Paylaş

ayibarishi

100 kişiye yakın arkadaşımız okumuş sağolsunlar. Okunmuş da... Benim Linkedin hesabında zerre kıpırdanma yok be arkadaşlar. Sağ olun, var olun... Başkaca ne diyeyim?.. Mesajı Paylaş

murattekin

Ben şu uyarıyı alıyorum, o yüzden giremiyorum:
Mesajı Paylaş
...

ayibarishi

Teşekkür ederim.
Oldukça enteresan. Acaba Linkedin tarafından özel olarak sansürlenen birisi miyim?
Bunun başka emarelerini de gördüm zira. Enteresan...

Profil sayfam:
https://www.linkedin.com/in/aybars-meri%C3%A7-0808b0154/

Şu google aramasında ilk linkte benim profilime yönlenmekte:
https://www.google.com/search?q=aybars+meri%C3%A7+linkedin&oq=aybars+meri%C3%A7+linkedin&aqs=chrome..69i57j69i60l3.7327j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Mesajı Paylaş

Moon&Star

Ara 18, 2018, 10:53 ÖÖ Last Edit: Ara 18, 2018, 11:57 ÖÖ by Moon&Star
Hocam bende tıkladım erişemedim? Acaba üyeliğim yok diye mi diyeceğim ama başka profillere girebiliyorum?

Ek: Evet üyelik istiyormuş. :) sizin için şipşak üye oldum, verdiğiniz linke girebildim. Yapmamızı istediğiniz bir şey var mı?(Makaleleri okuymaktan başka) Mesajı Paylaş

murattekin

Aybars Bey dosyalarınızı Linkedin'e girmeden görme şansımız yok mu? Zira ben o herkesin kendisini yönetici olarak tanıttığı siteye girmek istemiyorum. Bir zamanlar üyeydim. Ulan benim çalışanlarım kendilerini müdür, sorumlu, executive hede hödö şeklinde tanıtmışlardı. Kendime gıcıklığına "işçi-employee" diye yazmıştım. Mesajı Paylaş
...

HüsamettinErTürk

Dün bende hesaba girmeye çalıştım fakat yukarıda belirtilen sorunla karşılaştım fakat bugün farklı olarak hiçbir şey yapmadan linke tıkladığımda girdi.
Acaba ayarlarınızda bir değişiklik mi yaptınız Aybars hocam Mesajı Paylaş

ayibarishi

Kesinlikle Linkedin tarafından özel takip ve sansür altında olduğumu düşünüyorum.
Verdikleri okunma sayıları ve lokasyonları da sahte.
Çok farklı noktalardan kişiler temesa geçiyor ve listede bile yoklar.
Etiketlediğim kişiler temas kurmuyor.
Mail yoluyla etkileşim istediğim dostlarımın bağlantı lokasyonlarını bana vermiyor.
Hiçbir değişiklik yapmadım hesabımda.
Ama bir şeyler dönüyor ve çözecegiz inşallah.
İlginiz için teşekkür ederim... Mesajı Paylaş

HDS

Dostların bağlantı lokasyonu me demek Hocam?

Bazı bilgileri LinkedIn paralı üyelere sağlıyor sadece. Mesajı Paylaş

ayibarishi

Ara 18, 2018, 12:06 ÖS Last Edit: Ara 18, 2018, 07:35 ÖS by ayibarishi
Para bizde ne arasın. Ama ben hesabı açtım açalı makale analizlerinde bu bilgilerigörebiliyorum... Makaleye bakan kişilerin çalıştığı firmalar, ünvanları, lokasyonlar yani daha doğrusu şehirler. Enteresan... Mesajı Paylaş

tomcat

Aybars Bey merhaba,

Linkedin profilinizi görüntüleyenleri vb. bilgileri kısıtlı olarak gösteriyor. Bunun dışında hatırlamadığım bazı diğer hususlarda da sizi limitliyor. Paralı hesap seçeneklerinde bunları kademeli olarak kaldırıyor.

İyi günler dilerim,

Mesajı Paylaş

Southwater

NCO ne demek Aybars?
Non-commissioned Officer, net-charge off anlamlarını bulabildim. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

"Non-Commercial Organization" olabilir mi? Mesajı Paylaş

Southwater

Ara 27, 2018, 06:56 ÖÖ Last Edit: Ara 27, 2018, 07:00 ÖÖ by Southwater
Elal be abi.
NCO meaning in businezz deyü arattım, buna denk gelmemişim.

ekle: https://www.abbreviations.com/NCO Mesajı Paylaş

ayibarishi

Ara 27, 2018, 07:44 ÖÖ Last Edit: Ara 27, 2018, 08:15 ÖÖ by ayibarishi
Ben ticari olmayan organizasyon olarak yani non commercial organization olarak almıştım. İngilizceyi filmlerden öğrendim ve internet ve konuşmayla geliştirdim. Elbette non commading officer yani astsubay kavramını da biliyorum. Fakat ticari konularda hep bu şekilde gördüğüm için öyle kullandım. Saygılarımla...

Not: Bu arada non commanding olayında bir tatlılıkta var. İş arayışında olmasaydım bu kadar derin ve dertli biçimde, hususu açık etmezdim hiç. Evet savterayı kuran ekiptenim ama yönetim kesinlikle bende değil. Bir sinerji ve tarafsız bir ekip işi bu. Altyapı sorumluluğu sadece bende olan. Eh dolayısıyla NCO iki anlamda da güzel bir benzetme değil mi?.. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter