2018 FIFA Dünya Kupası

Başlatan commandos, Haz 17, 2018, 06:39 ÖS

« önceki - sonraki »

commandos

Merhaba arkadaşlar,
Böyle bir başlığın eksik olduğunu düşündüm ve milyarlarca insanı ilgilendiren bu organizasyon ile ilgili düşünce, tespit ve değerlendirmelerimizi bu başlıkta yapmanın uygun olacağı kanaatine vardım.

Bu seneki Dünya kupası bildiğiniz üzere Rusyada. Ilıman koşular altında futbol oynanıyor. Şimdiye kadar izlediğim maçlarda güzel futbol görülmekte. Sertliğin çok fazla olmadığı ama göze çok hoş gelen hareketlerin de yer almadığı dengeli bir turnuva yaşanmakta.

Herkes için bu dünya kupasında da Almanya ve Brezilya favoridir herhalde. Ama ben bu sefer Fransa ve biraz da Belçikanın (ki iyi bir takım oyunu ortaya koyabilirlerse) süpriz yapabileceklerini düşünüyorum.

Teşekkürler,
Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

commandos

Grupların 2. maçları oynanması ile beraber kimlerin gruptan çıkabileceği ile ilgili düşünceler de kafada oluşmaya başladı. Ben halen Belçika ve Fransanın bu dünya kupasında ne kadar dillendirilmese de büyük şansa sahip olduklarını düşünüyorum.
Arjantin herhalde gruptan çıkma olasılığını bugun biraz daha zora soktu. (Eğer maç böyle biterse - ARJ:0 - HRV:1) Ama maç skoru değişse de ARJ umut vermiyor.

Giderek maçlar kızışıyor. Bakalım BRE nasıl bir oyun ortaya koymaya devam edecek. Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter