Merhaba

Başlatan tuğrulbey, Şub 27, 2018, 02:45 ÖS

« önceki - sonraki »

tuğrulbey

Tüm forum üyelerine ve yöneticilerine selamlar. Aranıza bugün katıldım. TRM ve tabancatufek forumdan sonra bu üçüncü forum üyeliğim. TRM de de aynı isimle üyeydim. Çanakkale de yaşıyorum. Askerliğimi ZMA nişancısı olarak 18 ay yaptıktan sonra fakülte nasip oldu ve inşaat mühendisliği okudum. Az yazan daha çok okuyucu olan biriyim. Herkese iyi forumlar dilerim. Mesajı Paylaş

farabi

Hoş geldiniz.

Kullandığınız o güzel mahlas ile , Türk tarihinin dönüm noktası , büyük devlet adamı Tuğrul Bey'i ve onun eşsiz liderliğini de anma fırsatı verdiniz. Var olunuz. Mesajı Paylaş

Çıspıntır

Hoş geldiniz tuğrulbey Mesajı Paylaş

Mermi

Merhaba arkadaşlar, aranıza bugün dahil oluyorum. 20 yaşındayım. Amatörce savunma sanayi ve tarih konularıyla ilgileniyorum. Yeni arkadaşlar edinmek ve kısıtlıda olsa bilgilerimi sizlerle paylaşmak için üye oldum.

Hepinize iyi forumlar dilerim. Mesajı Paylaş

FANTOM69

Merhaba ben aranıza yeni katıldım adım Aydın DURMUŞ yaşım 49.kamuda çalışmaktayım. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter