TV de Savunma Konularında Program Hazırlamak

Başlatan putty, Şub 02, 2018, 06:30 ÖS

« önceki - sonraki »

putty

Şub 02, 2018, 06:30 ÖS Last Edit: Şub 02, 2018, 06:40 ÖS by Yönetim
Kuzenimle sohbet ederken alakasız alakasız insanların deli gibi TV programı fikirleri ile meşgul olduklarını bunun bir sektör olduğunu öğrendim. Bir çok kişinin hayali bir format bulup TV lere satarak köşeyi dönmek.
Yaratıcı bir fikir değil tabi ama aklıma geldi bu forumdan birisinin bu konuda çalışmasını yani savunma sanayi konularında program hazırlamasını öneriyorum
Bir yapımcı ile anlaşıp tv de savunma konularında program hazırlanabilir diğer bir yolda basit bir yapım şirketi kurup kendi programını da hazırlayıp pazarlayabilirler tv lere.
Sohbetimden edindiğim fikre göre ikinci yol biraz zor gibi görünüyor ama daha doğru bir seçim gibi hakkının yenmemesi için.
Orko yapsın mesela
Bu konuda konuşmamız lazım
Mete Yarar ı görüyorsunuz adam ekmeğini taştan çıkartıyor resmen
Sabri de yapabilir bu aralar popüler Mesajı Paylaş

ocay

Survivor gibi bişey olsa yarışan iki takım. Tank kullanıp, MPT-76 ile ateş etsinler.

Deli tutar.

Mesajı Paylaş

putty

Şub 02, 2018, 09:12 ÖS Last Edit: Şub 02, 2018, 09:17 ÖS by putty
Ben daha çok Aselsan ı gezen o klasik programları kastetmiştim. Orko nun yaptığını düşünsenize o programı ev kadınları bile izlerdi ilginç bulup.
Bu aralar savunma sanayi konusunda iklim çok müsait aslında ta mzamanı ama hiç TV lerde program kalmadı. Tutulmuyor programlar çünkü doğru kişiler hazırlamıyor ondan.
Kokpit tuttu mesela aslında onunda tutmaması gerek ama biraz renk getirdimmi tutuyor.
Ben yapardım ama hem yakışıklı değilim hemde bilgim yetmez
HDS de yapabilir
Aramızdan birisi yapmalı ben onu diyorum başka kim yapacak bu ülkede bu işi layığıyla yapacak biri varsa buralarda dır illaki ondan diyorum uçuk bir şey değil vazife gibi bilakis
Aselsan a gidip aptal aptal sorular soran adamla bizden birisi aynı olurmu. Araya elektronik harp ile ilgili bir şeyler ekler tarihten bir şeyler ekler yurt dışına gider Rusya da S400 fabrikasını gezer Fuarlara gider askeri tarihte ekledimmi zaten herkez izler. Bizim programlar kolaya kaçıyor Aselsan a kapağı at birazda roketsan sonra zaten malzeme tükeniyor bitiyor. Zaten iyi kurgulanmadığı için ilgi az fabrikalarda bitince iyice sonu yaklaşıyor. Oysa Savunma ve Hacılığın 30 yıldır çıkabildiği ülkede malzememi biter
Ocay sende yapabilirsin Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter