IDEF-2019

Başlatan ocay, Ara 24, 2017, 01:21 ÖS

« önceki - sonraki »

nokta

IDEF Kendi Rekorunu Kırdı

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın düzenlediği Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF19, 30 Nisan 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açacak. İki yıl önce düzenlenen IDEF 17'de 720 firma katılımcı olarak fuarda stand açmıştı. C4Defence'in edindiği bilgilere göre şimdiden 820 firma yerini ayırdı. Böylece IDEF için kayıt devam ederken rekor kırıldı ve kırılmaya devam ediyor.

Öte yandan fuara gösterilen yoğun ilgiden dolayı boş sergi alanı kalmadı. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki 14 salonun dokuzu sergiye ayıldı. Geri kalan alanlar ise teknik destek, açılış töreni, görüşme salonları, VIP ağırlama gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına ayrıldı.  Bu yıl da her zaman olduğu gibi salonların yanı sıra iki açık alanda sergi olacak.

http://www.c4defence.com/Gundem/idef-kendi-rekorunu-kirdi/7970/1 Mesajı Paylaş

petibor

Tatile gidicem IDEF e gitmiycem bu sene.  Mesajı Paylaş

petibor

ROKETSAN'ın "Karma Lançer Silah Sistemi"

Orko eleştirmiş sitesinde bu sistemi ama ben resmini bulamadım bilen varmı? Mesajı Paylaş

petibor

Niye kimse soruma cevap yazmadı kırk yılın başı soru soruyorum her seferinde sorduk soruyu aldık boruyu oluyorum çok zoruma gidiyor.  Öliyimde kurtulun Mesajı PaylaşPaylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter