Brezilya Akaer MOSQUİTO Çok Rollü Kavramsal Uçak

Başlatan nokta, Nis 06, 2019, 07:41 ÖÖ

« önceki - sonraki »

nokta

Akaer, Kavramsal Çok Rollü "Mosquito" Uçakları Tanıttı

Brezilya'nın Akaer şirketi 2019 LAAD Savunma ve Güvenlik fuarında "Mosquito" adında kavramsal bir çok rollü uçak sergiliyor. "Mosquito", havada C2'den silahlı ISR'ye ve havadan yakıt ikmaline kadar çeşitli görevleri gerçekleştirmek için tasarlandı.. Şirket, çift motorlu uçakların Super Tucano ve Wolverine rakiplerinden daha iyi görünürlük sağlayabileceğine inanıyor.

Uçak kavramsal olarak yakın hava desteği (Close Air Support /CAS); istihbarat, gözetim ve keşif (Intelligence, Surveillance, And Reconnaissance /ISR); silahlı ISR; ve havada yakıt ikmali görevlerinde yer alabilir. Uçak, savaş arama ve kurtarma (Combat Search and Rescue /CSAR) gerçekleştirebilir;

http://www.c4defence.com/Gundem/akaer-kavramsal-cok-rollu-mosquito-ucaklari-tanitti/8018/1 Mesajı Paylaş

petibor

Bunun bari resmini koyun orada duruyor işte çeyrek dakikalık zahmet. Forumda ki resim koymama cool luğu nedir anlamıyorum ben. Bu kadar resim düşmanı forum görmedim hiç.  
Bu resim konmadan bu haberin ne anlamı var. 

Bir anlamı varmı mesela gazetede aşağıdaki gibi haberi resimsiz okudunuz diyelim
Türkiye güzeli seçildi.
Yada ilk yerli otomobil tasarımı paylaşıldı
Yada yeni bir fil türü keşfedildi
Enflasyon arttı diye haber olursa resimsiz olabilir. Bu ayrımı yapın lütfen artık. 
Mesajı Paylaş

malpsoy

Pilotlu Aksungur Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter