Bugün 10 Kasım

Başlatan Yönetim, Kas 10, 2017, 01:52 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Yönetim

"Büyük olmak için hiç kimseye iltifat etmeyeceksin.
 Hiç kimseyi aldatmayacaksın.
 Ülke için gerçek amaç ne ise, onu görecek, o hedefe yürüyeceksin.
 Herkes senin aleyhinde bulunacaktır; herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna karşı direneceksin.
 Önüne sonsuz engeller de yığacaklardır. Kendini büyük değil, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu
 engelleri aşacaksın.
 Bundan sonra da sana büyük derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Amacı; bir şey olmak değil, bir şey yapmak olan, büyük insana, saygıyla... Mesajı Paylaş

Energy

Eğer binlerce kilometre uzaklıkta, Endonezya açıklarındaki enerji gemimizdeki tüm mürettebat, saat 9'u beş geçe güvertede toplanıp saygı duruşunda bulunuyorsa, bu ülkeye hiçbir şey olmaz. Hepsini buradan alkışlıyorum. Mesajı Paylaş

Destiny

Büyük önderimizi, başkumandanımızı, başöğretmenimizi en önemlisi milletimizin, cumhuriyetimizin babasını sevgi, saygı ve büyük bir özlemle anıyorum. Tüm yaşamını bu millete feda ettiğin için ayrıyeten şükranlarımı sunuyorum. Ona ne kadar teşekkür etsek yaptıklarını bildikçe, gördükçe o kadar az olduğunu biliyoruz.

Ayrıyeten; mağdem böyle bir günde sinir uçlarına dokunuyorsunuz...

"daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

"Başkumandanımızın" bu işareti fiiliyata dönüşürse...

"Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!"

Bu refleksle harekete geçeceğimizi biliniz. Mesajı Paylaş

petibor

Kas 10, 2018, 10:37 ÖÖ Last Edit: Kas 10, 2018, 10:40 ÖÖ by petibor
Bugün muhalif zannedenlerin hepsi onun zaferi içinde kumda oyun oynayan çocuklar gibiler aslında. Bu savaş çoktan kazanılmış haberi yok geri kazandık diyenlerin. 21 yy a kadar Atatürk ile devam edildi 21 yy dan sonrada bayrağı İnternet aldı devam ettiriyor. 2030 lara girdiğimizde bunlar daha iyi anlaşılacak İnternetli dünyada Atatürkçülükten başka bir seçenek zaten olamayacağını hepimiz göreceğiz. Ben yine görüyorum ama endişeli öfkeli olanlarda en geç 2030 gelmeden bunu görecek. Yaşam dünyanın her yerinde Kemalist olmaya çalışır. Yaşamla kimse baş edemez. Atatürk buraları görüyor ise durumdan ziyadesi ile memnundur ben eminim. Hepimiz Cumhuriyetin evlatlarıyız olay çoktan bitmiş defter kapanmış bazılarımızın haberi yok sadece. Böyle bir mesaj vermek insanları huzura gark etmek istedim. Arjantin de Kemalist dir bunu farkedin yeter. Mesajı Paylaş

saladin

Çıspıntır

Saygı ve minnetle anıyoruz. Mesajı Paylaş

hergeleci

Kumandana minnetle. Mesajı Paylaş

ayibarishi

Bedenin fani alemden göçtü göçmesine amma, gölgeni de kirlettiler ah Atam.
Sen Osman, Demir, Mete, Fatih, Alparslan Han gibi bir çınardın.
Gölgeni bırakmıştın altında serinleyebileceğimiz.
Onu da çok gördüler ah Atam.
Cehaletle ve bilgisizce yargıladılar seni.
Anlamaya bile çalışmadılar.
Bulamadılar ya bir bahane.
Başka başka kişiler, başka başka işler için kurulmuş, dar ağaçlarında sallandırdılar gölgeni.
Acımadılar...
Bu gün yitik milletimin emeli, ameli, amacı, gayreti ne için?..
Hiç değerinde bir hayatta kalma arzusu.
Statükonun devamı.
Hayat standartlarını düşürme korkusu...
Senin değer yargıların, kıymetlerin vardı ya...
Artık bende.
Tek yapabileceğimşey ise onlarla birlikte gömülmek Atam.
Bekli bir gün ektiğin tohum, çürüyen cesedimin içinden çıkıp filizlenir.
Kim bilir...
Çünkü başkaca bir yol bırakmadılar.
Saygıyla anıyorum, arıyorum ve kalbimde koruyorum seni.
Başkaca bir yer kalmadı çünki... Mesajı Paylaş

murattekin

Minnetle ve özlemle geçen sensiz bir yıl daha. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter