Tuvasas-Rotem DMU setleri

Başlatan msgkcn, Eki 20, 2017, 07:14 ÖS

« önceki - sonraki »

msgkcn

Merhaba arkadaslar TUVASAS,  HYUNDAI ROTEM lisansi ile urettigi Dizel setler (DMU)hakkinda merak edilen hususlar hakkinda merak edilen soru varsa cevaplaya bilirim arkadaslar, ayni zaman da proje asamasin da olan ve tum telif haklari TUVASAS da bulunacak olan Emu setleri hakkinda da bildigim kadar cevap verebilirim. Mesajı Paylaş

putty

Emu setleri nin yerlilik durumunu anlatabilirsin mesela. Aselsan ın katkısı varmı hiç güç sistemlerinde filan hep konuşuluyor çünkü Aselsan ın trenlere ilgisi. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Hoş geldiniz. Biz de sizi bekliyorduk. Forumda birinci elden bilgiye açız... :D

Lakin sanırım bir noktada farklı düşünüyoruz. Adı üstünde bunlar milli projeler. Amaç yalnızca üretmek değil, yerli ve milli olarak üretmek. Eğer Aselsan teknik olarak ürünü üretebiliyorsa, bedeli ne olursa olsun işi o yapmalı. Aksi durumda ortaya çıkan ürün milli olmaz. Zaten iş bu nedenle Aselsan'a gidiyor...

Yeniden hoş geldiniz üstadım...
  Mesajı Paylaş

murattekin

2015'te bir DM 15000'e Balıkesir Gar'da rastlamıştım. Çok gürültülü gelmişti bana. Yolcu yorumlarında da buna benzer eleştiriler vardı. Bununla ilgili bir çalışma var mı? Mesajı Paylaş
Murat Tekin

HDS

Hyundai yaptığı her işte olduğu gibi bunda da galiba işin Sümerbank'ı gibi. Ama iş gördüklerini duyuyoruz. Mesajı Paylaş

HDS

Pantograf için geliştirme ihalesi açtılar yeni. Mesajı Paylaş

msgkcn

Eki 20, 2017, 08:22 ÖS Last Edit: Oca 15, 2018, 06:58 ÖS by msgkcn
Dizel setler de boyle bir problem var yolcu konfor olayi cok dusuk ses olayi cozulmez hocam o araclar Kore den hazir geldi  bakimlari yapildi altin da 750 beygir dizel motor ve ayni zaman da 70kw apu var. Ses olacak onune gecilmez bu asamadan sonra. Mesajı Paylaş

msgkcn

Hds ustadim panto yerli yapilabilir lakin 2019 a yetismez ilk 3 set prototip olacak belki ondan sonra panto yerli yapilabilir. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter