AZAL-Azerbaycan Airlines

Başlatan canıtez, Eki 19, 2017, 08:29 ÖS

« önceki - sonraki »

canıtez

Azerbaycan Havayolları(Azal) Bakü-Bangkok uçuşlarını başlatıyor

Azerbaycan Havayolları, 29 Ekim'den itibaren Bakü'den Tayland'ın başkenti Bangkok'a (Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı) düzenli yolcu seferleri başlatıyor. Böylece Azal, Azerbaycan'ın başkentinden Güneydoğu Asya'ya ilk kez düzenli doğrudan yolcu seferini başlatacak.

Bakü- Bangkok uçuşları, ekonomi sınıfı ve VIP Club kabinleri ile rahat Boeing-767 uçaklarıyla Salı ve Pazar günleri gerçekleşecek. Bangkok'dan Bakü'ye dönüş seferleri ise Çarşamba ve Pazartesi günleri yapılacak.

Bangkok'a yapılan yeni uçuşlar, Azerbaycan Havayolları'nın diğer uçuşlarıyla rahatlıkla bağlanarak Avrupa ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) yolcularına prestijli İngiliz acentesi Skytrax'a göre bölgenin en iyi havalimanı olarak değerlendirilen Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı üzerinden transferlerini kolaylıkla planlama olanağı sağlayacak. Ücrete bagaj(23 kg'a kadar) ile çok çeşitli soğuk ve sıcak dahili yemeklerin dahil olduğu uçuş biletleri, şirketin web sitesi www.azal.az 'den, AZAL satış ofislerinden ve resmi satış acentelerinden temin edilebilir.

Bölgedeki en önemli turistik merkezlerden olan Bangkok, özellikle Batı Avrupa ve BDT ülkelerinden her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Doğu'nun gizemli kültürüyle eğlenceyi bir arada sunan Bangkok'ta farklı segmentlere hitap eden çok sayıda konaklama olanağı mevcut.

http://www.airkule.com/haber/BAKU-BANGKOK-UCUSLARINI-BASLATIYOR/28548 Mesajı Paylaş

canıtez

Azerbaycan Havayollarından yeni sipariş

Dubai Airshow 2017'nin ilk günü Boeing için oldukça bereketli geçti. Emirates'in 40 adetlik Boeing 787-10 siparişinin ardından Azerbaycan Hava Yolları AZAL'da 1.1 milyar dolar değerinde 5 adet Boeing 787-8 Dreamliner tipi uçak siparişi verdiğini açıkladı. Filosunda 7 adet Boeing 787-8 Dreamliner tipi uçak bulunan şirketin  iki adet kargo uçağı sipariş verebileceği bilgisi  paylaşılırken muhtemel sipariş verilecek kargo uçakalrının modelinin Boeing 777 yada Boeing 747 olup olmayacağı henüz açıklanmadı.

http://www.goklerdeyiz.net/azerbaycandan-da-siparisler-geldi/ Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter