Uzman Çavuşluk Hakkında

Başlatan woozy, Eki 07, 2017, 03:21 ÖS

« önceki - sonraki »

woozy

Abilerim hepinize merhaba ben daha askerliğimi yapmadım daha 18 yaşındayım sağlık meslek lisesi mezunuyum.Askerde kalıp uzman çavuş olmak istiyorum biraz araştırma yaptım başvuru süreçleri , sınav , fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat hakkında.Sizlere bir kaç sorum olacak özellikle sağlık aşamasında benim vücudumda vücut geliştirmeden kaynaklı omzumun üst taraflarında rengi biraz beyaza biraz pembeye yakın yırtıklar var bunlar 1-2 tane değil ve kalınlar.Bu yırtıklar pazılarıma doğruda iniyor fakat ordakiler beyaz ve küçük.İlk sorum sizce bu sıkıntı yaratır mı ? Çünkü kasıtlı bir şey değil spordan kaynaklı.2. olarak ise yazılı sınav soruları nasıl oluyor araştırmalarıma göre kolay oluyormuş fakat benim matematiğimde biraz sıkıntım var fiziki sınav açısından hiç bir sıkıntım yok.Boyum ise 1.67 kilom 76-78 arası birşey.Yardımınızı rica ederekten sorularımı yanıtlar mısınız ? Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter