STK Bronco 3 ATCC

Başlatan nokta, Eyl 25, 2017, 01:26 ÖS

« önceki - sonraki »

nokta

Singapore Technologies Kinetics, her türlü arazide kullanılabilen Bronco 3 paletli personel taşıyıcı (all-terrain tracked carrier/ATCC) varyantının gelişim sürecinin tamamlandığını açıkladı. Firmanın Jane's'e yaptığı açıklamaya göre Bronco 3 ATCC, iki ön üretim aracı ile potansiyel müşterilere tanıtılmaya hazır durumda. Bronco 3'ün temelini oluşturan Bronco 2, Birleşik Krallık Silahlı Kuvvetleri hizmetinde Warthog olarak biliniyor ve öncülü Bronco 1'den daha yüksek balistik ve mayın koruma seviyesine sahip.

Singapur Silahlı Kuvvetleri'nin (SAF) operasyonel gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilen orijinal Bronco'nun (Bronco 1) çoğu tamamiyle amfibik olmak üzere 45'ten fazla versiyonu mevcut. Firmanın pazarlama sorumlusu Winston Toh, Bronco 3'ün seri üretime hazır olduğunu ve ilk siparişin alınmasıyla hemen üretime geçilebileceğini kaydetti.

http://www.c4defence.com/Gundem/warthog-a-rakip-geldi/4886/1 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter