Türk Yıldızları

Başlatan T.M.U, Eki 13, 2015, 11:41 ÖÖ

« önceki - sonraki »

canıtez

Türk Yıldızları, saat 16.00'da Mogan Gölü üzerinde uçacak. F-5A/B 2000 tipi uçaklara sahip olan ekip, Ankaralıların 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayacak. Mesajı Paylaş

Terra

Türk Yıldızları, 23 Eylül de Malta'da bir gösteri yapacak. Sabri hocam izler herhalde? :) Mesajı Paylaş

nokta

Türk Yıldızları, eğitimlerindeki ciddiyeti gösteren bir video yayınlamış.


https://www.youtube.com/watch?v=VXyg8UIb3oQ&feature=youtu.be Mesajı Paylaş

turkdefence

#18
Eyl 24, 2017, 01:14 ÖÖ Last Edit: Eyl 24, 2017, 01:29 ÖÖ by Sabri Ünal
ben de bir kaç video çektim ama, çok amatör. youtube a atmayı denedim, cep telefonu kamerasıyla bu kadar oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=dut2SVtw268

https://www.youtube.com/watch?v=Ts8hbHoNlg0 Mesajı Paylaş

Merkator

Türk Yıldızları, Malta Hava Gösterileri'ne katıldı

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Malta Hava Gösterileri'nde sahne aldı. Malta Hava Gösterileri'nin 25.yılı dolasıyıla davet edilen Türk Yıldızları hem organizasyonun hem de Türk Yıldızları'nın 25.yılına yakışır bir gösteri icra etti.

Türk Yıldızları bir sonraki gösterisini Çanakkale Deniz Zaferinin 102'inci Yılı ve Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri dolayısıyla 18 Mart'ta bu şehirde yapacak.

http://www.kokpit.aero/turk-yildizlari-malta-hava-gosterileri Mesajı Paylaş

radar

Türk Yıldızları, 25.kuruluş yıl dönümleri nedeni ile 7 Ekimde Konya'da bir gösteri yapacaklar. Mesajı Paylaş

meraklı

Türk Yıldızları ve SoloTürk nefes kesti

Konya 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'nda konuşlu dünyada 8 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları, 25'inci yıl kutlamaları kapsamında nefes kesen bir gösteri düzenledi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Konya'ya taşınan SoloTürk de ilk kez Konya'da gösteri yaptı.

Dünyanın sayılı süpersonik akrotimlerinden olan Türk Hava Kuvvetleri'nin göz bebeği, gökyüzünün milli takımı Türk Yıldızları, 25'inci yıl kutlamaları kapsamında Türkiye'nin havacılık temalı ilk parkı olan Türk Yıldızları Parkı'nda nefes kesen bir gösteri düzenledi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Akıncı Üssü'nden Konya'ya taşınan SoloTürk de kutlamalarda Konya'daki ilk gösterisini yaptı. Gösteriye Konya Valisi Yakup Canbolat, 3'üncü Ana Jet Üs Komutanı ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Fidan Yüksel, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, İl Jandarma Komutanı Albay İsmet Cansaran da katıldı.

Milli ve yerli Atak helikopterlerin geçişinin ardından SoloTürk gösteri yaptı. Gösteriyi binlerce Konyalı izledi. Solo Türk uçaklarının kendine has alçak uçuş tekniği ile gökyüzünde gerçekleştirdiği akrobatik hareketleri sırasında bazı izleyiciler gözyaşlarını tutamadı.

İLK KADIN FİLO KOMUTANININ UÇAĞI ARIZALANDI

Türkiye'nin ilk kadın filo komutanı olan Binbaşı Esra Özatay'ın Türk Yıldızları filosundaki 4 numaralı uçağı, arıza yapınca gösteriye katılamadı.

Gösteride bir eksikle uçan Türk Yıldızları'nı parkı dolduran vatandaşlar nefeslerini tutarak izledi.

Bu sırada Konya-Ankara karayolunda araçlarıyla seyreden vatandaşlar o anları kaçırmamak için trafiği kapatıp araçlarında inerek gösteriyi izledi.

http://www.kokpit.aero/konya-nefes-kesen-gosteri
Mesajı Paylaş

Merkator

Türk Yıldızları, 18 Mart'ta Çanakkale Şehitleri için gösteri uçuşu yapacak

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları yarın (18 Mart) Çanakkale'de şehitlerimiz için uçacak, Çanakkale'nin geçilmezliğini bir kez daha gökyüzünden haykıracak.

Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla 18 Mart 2018 Pazar günü saat: 15:45'de icra edecek bu gösteri ulusal kanallardan canlı olarak yayınlanacak.

http://www.kokpit.aero/turk-yildizlari-canakkale-gosteri Mesajı Paylaş

murattekin

Türk Yıldızlarında ilginç olaylar olmuş. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

Topgun

O ilginç olaylar memleketin heryerinde oluyor, millette bir kısmı hiddet, bir kısmı korku, bir kısmı biat, bir kısmıda aval aval izliyor resmen!

Normal bir yanımızmı kaldıki? Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter