Bilim Kurgu Dizileri

Başlatan meraklı, Eyl 16, 2017, 07:27 ÖS

« önceki - sonraki »

meraklı

Sayın forum üyeleri, tavsiye edebileceğiniz bilim kurgu dizileri var mı acaba? Mesajı Paylaş

ayibarishi

Battlestar Galactica (Bitmiş bir dizidir.)
Fringe  (Bitmiş bir dizidir.)

Salvation (İlk sezonunda ve devam ediyor.)
Zoo (3. Sezonunda ve devam ediyor.) Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Uzay Yolu Serisi:

-Star Trek (1960'ların TV serisi)
-Star Trek Next Generation (Kaptan Kirk sonrası)
-Star Trek Voyager (Kaptan Kirk sonrası)
-Star Trek Deep Space 9 (Kaptan Kirk sonrası)
-Star Trek Enterprise (Kaptan Kirk öncesi)
-Star Trek Discovery (Eylül/2017 yayına giriyor)

Babylone 5
Battlestar Galactica

Star Gate Serisi:

-Star Gate SG-1
-Star Gate Infinity
-Star Gate Atlantis
-Star Gate Universe Mesajı Paylaş

Sihirbaz

Uzay Yolu severlere müjde. Dizin 6.versiyonu "Star Trek Discovery" dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara dönmüş. Yakıda bizler de izlemeye başlarız.

http://www.euronews.com/2017/09/26/star-trek-discovery-returns-to-where-no-one-has-gone-before
Mesajı Paylaş

delenda_est_carthago

Klingonlarin yeni hali hic mi hic olmamis. Mesajı Paylaş
Dum spiro, spero

HARZEMŞAH

Nasıl bir ırksalar?

Orijinal dizideki normal insansı görüntülerinin ardından, NG, Voyager ve DS9'da fiziksel görünüşleri sertleşip değişmişti. Soğuk savaşın bitmesinin ardından sembolize ettikleri Ruslarla ara düzeldiği için Federasyon ile de dost olmuşlardı. Ancak günümüzde Rusya ile gerginleşen ortamdan ötürü olsa gerek, yine görüntüleri değişmiş ve Federasyon ile ara yine bozulmuş görünüyor... Mesajı Paylaş

delenda_est_carthago

Eyl 26, 2017, 01:09 ÖS Last Edit: Eyl 26, 2017, 09:52 ÖS by delenda_est_carthago
Klingonlarin yeni uzay gemisi dizaynlarini da begenmedim.

Gereksiz yere continuity bozulmus. Insan-klingon melezleri vardi Voyager'da DS9'da falan mesela... bu yeni klingonlarla nasil olacak o is acaba? Bir az daha ugrassalarmis Alien'deki Xenomorph benzeri bir hale getireceklermis neredeyse klingonlari. Mesajı Paylaş
Dum spiro, spero

Sabri Ünal

ikinci bölümdeki gemilerin karşılıklı çarpışma sahnesi de berbattı. görsellikten çok uzaktı. Mesajı Paylaş
>>> Kaynak belirtmediğim her düşünce şahsi kanaatimdir. Fikirlerinizle uyuşmuyorsa çöpe atın gitsin.

Destiny

Bence bu işin nirvanası Stargate'dir. Bir kaç hafta önce yenisi duyurulunca çok sevinmiştim. Umarım Universede kaldığı yerden başlatıp devam ettirirler. Ucu baya açık bir diziydi. Mesajı Paylaş

delenda_est_carthago

Eyl 26, 2017, 10:13 ÖS Last Edit: Eyl 26, 2017, 10:15 ÖS by delenda_est_carthago
Battlestar galactica derim baska birsey demem.
 yeniler arasinda the expanse fena degil
Mesajı Paylaş
Dum spiro, spero

Anatolia

Su dizileri izlediginiz linkleri bu gariban kardesinizle paylassaniz ne guzel olur , malum Cin'de buyuk yabanci sitelere giremiyorum VPN olmadan ama bildiginiz Turk siteleri varsa gercekten guzel olur , onlara VPN engeli yok. Mesajı Paylaş

commandos

Nihayet Star Trek: Discovery dizisine başladım. 1. ve 2. bölümleri ardarda verdiler. Açıkçası güzel bir giriş yapılmış. Sonrasını merakla bekliyorum. Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

matmat26

westworld iyi dizi Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter