Gazozbilim

Başlatan HARZEMŞAH, Eyl 26, 2015, 11:17 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

murattekin

Bende bu bayramda Safranbolu Cam Teras'ta Bağlar gazozu içtim. İçimi kolay ve limon aromalı, Mesajı Paylaş
Murat Tekin

HARZEMŞAH

Güzel bir gazozdur. Oldukça eski bir üretici. Sanırım eski bakan Namık Kemal Zeybek'in ailesine aitti... Mesajı Paylaş

blackmamba

Gazoz kültürü sahibi değilim ama, merakı ilgisi olanlar kesinlikle Denizli'de Zafer gazozu denesinler derim :) Mesajı Paylaş

matmat26

Memocan

Bu gazozcu nerede? Mesajı Paylaş

matmat26

İstanbul Fatih Mesajı Paylaş

HAZERFEN

42 Gonya... Gazoz markasına bak! Süper yaa...  ;D  ;D  ;D Mesajı Paylaş

Memocan

Tam benlik bir dükkan. Türkiye'nin çok yerine gittim çok gazoz içtim ama bu kadar çeşidi görmedim. İnternetten sipariş bile verdim. Bu dükkan benim gibi biri için cennet. Mesajı Paylaş

Çıspıntır

May 24, 2018, 07:35 ÖS Last Edit: May 24, 2018, 07:38 ÖS by Çıspıntır
@matmat hocam Fatih'in tam olarak neresinde ? Ben yakınım o dükkana uğramak istiyorum. Mesajı Paylaş

putty

Biz bu forum olarak gerçek şeker kullanmayanları gazozdan saymıyoruz. Aspartam, Sakkarin, Suklaroz filan var biz bunların dersine çalıştın SSF de öyle kolay değil bizim onayımızdan geçmek Mesajı Paylaş

farabi

Bazı şişeler tam koleksiyonluk aslında . Gazoz sevmesen dahi barın bir köşesinde duracak cinsten. Mesajı Paylaş

matmat26

May 24, 2018, 10:26 ÖS Last Edit: May 24, 2018, 10:31 ÖS by matmat26
Sevda Gazozcusun Mollahüsrev Mahallesi, Vefa Cd. 75/C, 34134 Fatih

Ayrica Eskisehir de Şinanay Gazozcusu var. Hasan Polatkan Cd üzerinde.
Cafe tarzında. 

Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter