Esenlikler

Başlatan Çetin, Eyl 08, 2017, 08:04 ÖS

« önceki - sonraki »

Çetin

Esen olsun sayın yönetici ile değerli üyeler. Bu imkanın insanımıza sunulmasından ötürü ilkin kuruculara teşekkür etmek istiyorum. Başka bir savunma sanayi yazışmalığından konulara az çok tanıdık olmakla birlikte, burada da bulunmak, yeni insanlarla tanışmak ve bilgilerden yararlanıp benim bildiğim bilgileri de yerince, vakit buldukça insanımızla paylaşmak istiyorum. Keyifli olacağına inanmaktayım.

Güzel arkadaşlıklar kurmak dileği ile,
sevgi ile saygılarımı sunarım.

Çetin Mesajı Paylaş

delidumrul

Hoş geldiniz Sayın Çetin.. Mesajı Paylaş

Çetin

Teşekkür ederim efendim. Mesajı Paylaş

meraklı

Hoş geldiniz sayın Çetin. Değerli katkılarınız ile forum daha da zenginleşecektir. Mesajı Paylaş

Çetin

Teşekkürler efendim. Dileğim ile umudum bu yönde. Baş katkı etmeyi düşündüğüm alan, sıkıntılı hatta bazen de çok bilinçsiz olduğumuz bir alan. Bu bilinçsizlik de, işin nerelere dek gittiğini pek bilmediğimizden ötürü, çok işimize, değerlerimize büyük zararlar vermektedir. Olduğunca insanımıza ulaşıp bu konuda bildiğim bilgimce doğru olanı anlatmaya, öneriler sunmaya çalışacağım. Bu konuda özellikle, hatta en başta çok önemseyeceğim iş, üstelik benim de yerli yerince yanlışa düşebilmem nedeniyle, geri beslemeler olacaktır. Eleştiri, katkı, görüşler ile devamı. Mesajı Paylaş

Memocan

Esen olasın Çetin, hoş geldin. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter