HAARP'e Karşı GAARP

Başlatan HARZEMŞAH, Ağu 26, 2017, 05:25 ÖS

« önceki - sonraki »

HARZEMŞAH

Üstatlar bildiğiniz gibi ABD, bizim Orta Doğu politikamızdaki boyun eğmez duruşumuza karşı, bizi köşeye sıkıştırabilmek amacıyla malum HAARP teknolojisini kullanarak, en büyük kentimiz İstanbul'da iki afet oluşturmuş ve çok büyük maddi hasara yol açmışlardı.

Bu duruma seyirci kalmayan Türk Hackerler, ABD'nin HAARP sistemine sızarak aynı teknolojiyi bu kez ABD'nin kendisine karşı kullandılar. Bu yüzden halen ABD, saatteki hızı 300 km.'yi aşan tayfunlarla boğuşuyor.

Türk ile oyun olmaz. ABD'nin HAARP'i varsa bizim de GAARP'ımız var... Mesajı Paylaş

murattekin

Hep birlikte geğirerek mi tayfun yaratıyorlar? Mesajı Paylaş
Murat Tekin

The Thing

Adını veremeyeceğim kaynaklardan insider bilgi aldım. Olay doğruymuş. Ama fırtınanın etkisi azalmaya başlamış. Bunun nedeni Amerikalıların  HAARP'ın yüklü olduğu bilgisayarlara norton anti-virüs programı yüklemeleri imiş. Norton'dan ötürü bizim hackerler artık eskisi kadar kolay müdahale edemiyorlarmış. Mesajı Paylaş

Revolver

Tayfun karaya ulaşmış. Norton da durduramamış bizim heckırları. Amerika dağılmış. Osmanlı şamarı bu işte. :D Mesajı Paylaş

minigitav

Norton işe yaramayınca trumpın isteği üzerine putin,bir iyi niyet gösterisi olarak kaspersky göndermiş Mesajı Paylaş

putty

Şakalaşıyorsunuz dimi siz Mesajı Paylaş

radar

Kaspersky da Türk hackerleri durduramamış. Şimdi de sel ve su baskınları başlamış. Bizimkiler SAARP moduna geçmiş olmalılar. Mesajı Paylaş

Sabri Ünal

GAARP slient modda çalışmaya devam ediyormuş. Backdoor bırakmışlar, istediğimiz zaman girip çıkabiliyoruz NASA'nın sistemlerine. Mesajı Paylaş
>>> Kaynak belirtmediğim her düşünce şahsi kanaatimdir. Fikirlerinizle uyuşmuyorsa çöpe atın gitsin.

Terra

Sabri hocam açık etmekle iyi etmedin? Daha geçen gün NASA'nın sistemlerine sızıp da egzo-gezegen bulduk ya? :) Mesajı Paylaş

Anatolia

Benim duyumum Deep Web 9.Katmanda Turk Hacklerlar ile K.Kore'nin GAARP'i ortak sekilde daha iyi yonde gelistirmek icin calismalar yuruttukleri , Deep Web 3.Katman Wikileaks sayfasinda 7/15/2017 tarihli siber silah hakkinda yayinlanan Vortex projesini incelerseniz Alman istihbarat kurumunun GAARP hakkindaki raporuna ulasabilirsiniz.

Beni korkutan Ukrayna'ya yapildigi gibi bizede suclama getirilmesi K.Kore'den dolayi malum TAI gectigimiz gunlerde aniden Apple islemci teknolojisine benzer bir sistem gelistirdi , ben bu sistemi Deep Web 9'dan elde ettigimizi dusunuyorum.

Buyuk ihtimalle Tor alternatifi manyetik alanli internet uzerinden takip edilmeden GAARP'i yonlendirebiliyor bizim hackerlarimiz , ozellikle manyetik alanli internetin Deep Web'e alternatif oldugunu dusunursek yeni bir Enigma yaratmis olabiliriz.  Yinede bu tur seyleri ulu orta dillendirmek pek iyi degil , Wikileaks 7/15/2017 587. Vortex'e bakmak yeterli olur. Mesajı Paylaş

putty

Hoşunuza mı gidiyor Türklerin hacker olması. Suçu yüceltmeyin ruhunuzu incitir asaletinizi zedeler fark edemezsiniz kemirir içinizi. Mesajı Paylaş

minigitav

İşe melih gökçek de karışmış.bizim hackerlere danışmanlık yapıyormuş.bu yüzden houston şehrinin tüm cadde ve meydanları göle dönmüş. Mesajı Paylaş

mechanicus

Ağu 28, 2017, 11:50 ÖÖ Last Edit: Ağu 28, 2017, 12:01 ÖS by mechanicus
Sizin hiçbirşeyden haberiniz yok atıp tutuyosunuz

GAARP ı HAARP dan ayrılan ustalar kurmuş ivedik osb de dükkan açmışlar. Bazan son zamanlarda böyle töbe estafurullah yerler sallanıyor değişik şeyler oluyordu. Biz hep  baraj kapağı işleyenlere yoruyorduk ama meğer öyle değilmiş bu adamlar elektrikle zelzele üretiyorlarmış. 65 bin elektrik faturası gelince ödeyememişler osb den kesmeye gelenlerle arbede yaşanmış bıçak çekmişler adamların üstüne yıldırım falan atmışlar mk

Bizde ozaman öğrendik neyin ne olduğunu
Öyle bilip bilmeden konuşmayın her duyduğunuza inanmayın   8) Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Son Dakika:

Amerika bizim GAARP'ımıza karşılık vermek için HAARP'ini tekrar devreye aldı. Hedef yine İstanbul idi. Ama hackerlerimiz %100 yerli ve milli cihazlarımızı kullanarak, Amerikan HAARP'ını hedeflerinden saptırdı. Maalesef İstanbul kurtuldu ama bu kez sapma nedeni ile İspanya'da afet oluştu, ceviz büyüklüğünde dolu yağdı. Tüm İspanyol mağdurlarından özür dileriz... Mesajı Paylaş

matmat26

Ilk GAARP operasyonu Aralik 2016 da yapılmıştı. Ikinci operasyonu duymamıştım. .

Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter