Emniyet Genel Müdürlüğü Tedarik Projeleri

Başlatan R.A.K, Eki 11, 2015, 02:19 ÖS

« önceki - sonraki »

ocay

EGM'nin aldığı bu radar sistemini tanımlayabilecek? Mesajı Paylaş

meraklı

ASELSAN ASKARAD'dan ziyade, METEKAN RETİNAR gibi görünüyor hocam. Ana süit yerde bırakılıp, anten teleskopik olarak yükseltilmiş gibi. Mesajı Paylaş

ocay


putty

PDF i görüyorsunuz teknoloji ayağa düştü her ülkenin kendi Aselsan ı var artık. Havaya girmeyelim yani yaptığımız şeyleri az gayret gösteren herkes yapar hale geldi bu yeni çağda.
Mesajı Paylaş

orko_8

ACAR radarı trilink oldu galiba... Mesajı Paylaş

ocay

EMI/GPR SENSÖRÜ ENTEGRE EYP TESPİT ROBOTU TEDARİK PROJESİ

"Savunma   Sanayii   Müsteşarlığı'nca, Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) ihtiyacı1  (bir)adet EMI/GPR Sensörü Entegre EYP Tespit Robotusisteminintedarik edilmesi"

http://www.ssm.gov.tr/Images/Uploads/MyContents/V_20180208173659497907.pdf
Mesajı Paylaş

ocay


nokta

Türk Polisi'ne Milli Tabanca

Emniyet Genel Müdürlüğü, yeni dönem polis adaylarına SAR-9 dağıtacak. C4Defence'in edindiği bilgilere göre; demirbaş tabanca olarak kullanımı için Sarsılmaz üretimi 9 milimetre yarı otomatik SAR-9'un teslim ve kabul işlemlerinin tamamlandı ve önümüzdeki dönem eğitimlerini tamamlayacak polis adaylarına dağıtılacak.

Sarsılmaz, Özgün Yerli Tabanca Projesi (ÖYTP) kapsamında, SAR-9 temelli geliştirdiği tabanca ile girdiği ihaleyi kazanarak 110 bin adetlik sipariş almıştı.

İğne ateşlemeli, polimer gövdeli bir tabanca olan SAR-9, 9x19 milimetre Parabellum mermileri ateşleyebiliyor. 15+1 kapasiteye sahip silahın boş ağırlığı, 770 gram. Ergonomi için üç farklı boyutta değiştirilebilir kabza seçeneği sunan silah, 113 milimetrelik bir namluya sahip.

http://www.c4defence.com/Gundem/turk-polisi-ne-milli-tabanca/6556/1 Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter