Yunanlılar: "Türk Pilotları Sinirli ve Tecrübesiz"

Başlatan Tolga Özbek, Ağu 11, 2017, 09:48 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Tolga Özbek

Ağu 11, 2017, 09:48 ÖÖ Last Edit: Ağu 11, 2017, 10:06 ÖÖ by Yönetim
Yunanlılardan çirkin iddia: "Türk pilotları sinirli ve tecrübesiz"
http://www.kokpit.aero/yunanistan-cirkin-turk-pilot-iddiasi
Mesajı Paylaş

Anatolia

Bu tur iddialari desteklemek gerekiyor , butun Yunan toplumunda Turkler savasmayi bilmez pilotlari ucaklari zar zor ucurur Turk askeri dokuluyor , Yunanli gordugu zaman arkasina bakmadan kacar vb... algilari Yunanistan-Ermenistan-K.Irak her yerde hem maddi hem manevi olarak desteklemek bizim milli cikarlarimiza en yuce hizmettir.

Gercek savas ortaminda ve catismada bu tur iddialar savasi kazanmamiza ALTAY'dan milli ucaklardan milli gemilerden yuzlerce kat daha fazla hizmet eder , Turkiye'nin kucuk gorulmesini firsat buldukca desteklemeyi devlet politikasi haline getirmek bize cok buyuk faydalar saglar.

Bakin Cin'de bulundugumdan adamlari bire bir taniyorum 4 tane kadar Cinli arkadasim Youtube'da ve Twitter'da pek cok savunma forumunda sahte Amerikan-Alman-Ingiliz kimlikleri acip '' Cin ordusu neden guclu degildir ? / Cin dusundugunuzden daha zayif olabilir " gibi seyler karaliyorlar ve bunu devlet destegi almadan gerceklestiriyorlar , 1 yildir arkadasligim var bu 4'u ile 4'u de diplomatlik okuyor ve bu yaptiklarinin nedenini Sun Tzu / Cin felsefesi ile acikliyorlar , '' Dusmanindan guclu olsan bile onu aciz olduguna inandir ''

MIT'in ve diger ozel devlet kurumlarinin belli butceler ayirip butun gun bunu yapacak Ingilizce seviyesi yeterli insanlar bulmasi gerekiyor , Ruslarin Twitter-Youtube ordusu gibi hareket edecek 5.000 insan yeterli olur inanilmaz bir bilgi kirliligi yaratmada , Ruslarin aksine Cinliler bunu kendilerini zayif gosterek yapiyor bizimde bunu Cinlilerin yaptigi gibi yapmamizda milli cikar acisindan cok yuce bir amac goruyorum.

Belki gurura yediremeyiz TSK'yi kucuk gostermeyi yeteneksiz gostermeyi ama inanin bana savasta ciddi faydasi olacak.

Lutfen kokpitaero'da calisan birisi varsa vatan millet icin cirkin iddia gibi seyler yazmasin Yunanli o haberi cevirdiginde kendisini hakli gorsun istiyorum , Yunanlilar Turk pilotlarinin acigini buldu gibi basliklar atilsin Allah rizasi icin kendimizi gosterebildigimiz kadar zayif gosterelim , elimizde kafalarina gecirecegimiz satir olsa bile birakalim cicek bocek sansinlar bizi , satiri dusunmesinler aptal Turkler desinler savasmayi bilmeyen Turkler desinler ki , gunu geldiginde yedikleri darbe sadece savas meydani ile sinirli degil psikolojilerine ulassin , bakin arkadaslar bu bolum uzerine lisans okuyan biriyim bir toplumun yiyecegi psikolojik yikim ve sok etkisini yeryuzunde hicbir silah gerceklestiremez.

Lutfen firsat buldukca her turlu yabanci ortamda Yunanlilar hakli aslinda gibi seyler yazip guven verin bu adamlara , guven verin ki kor olsunlar duymasinlar isitmesinler hissetmesinler kafalarina inecek satir darbesini.

1 yildir Cin'de ogrendigim en iyi ders ne diplomasi ne strateji ne uluslararasi iliskiler , en iyi ders kendini zayif ve aciz gostermektir. Savas cikmasa bile kimse sizi yeterli seviyede tehdit olarak gormez , o satir kafalarina inene kadar sessiz kalmak en iyi strateji. Mesajı Paylaş

putty

Biz gerçek hayatta hiç kendini güçsüz göstermeye çalışan Çin politikası görmüyoruz. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Sun Tzu zamanında "caydırıcılık" diye bir kavram olmadığı kesin. Günümüzde kendini olduğundan daha güçlü göstererek, düşmanını korkutup, saldırmaya cesaret edemeyecek duruma getirmek makbul. Bkz: İsrail, Kuzey Kore... Mesajı Paylaş

Anatolia

Dusman cayarsa dikkatini size vermezmi ustadim ? her yaptiginizi takip edip aynisina sahip olmak istemez mi ? hangisi daha iyi bir strateji bu kisiden kisiye degisir , benim bahsettigim caymalari degil aksine ustumuze gelmeleri , gelsinler ki geri donusu olmayacak bir darbe yesinler.

Alman ordusu buradan gecemez biz buraya bunu yaptik ehe ehe diyen Fransizlara donsunler veya hava savunma sistemim var Israil artik beni durduramaz diyen Misirlilara. Mesajı Paylaş

HDS

Bu bizimkilerin bir entegre EH güncellemesi olabilir mi? Yani atılan chaff'ler otomatik atılmış olabilir mi? Mesajı Paylaş

Alkyone

İşte problemde orada biz elin Çinlisi kadar sağlam bir ekol oluşturamadık. Daha uyduruktan bir hava savunma füzemiz bile yok
Halbuki adamlar ilk adımı atmışlar ve bir yerlerden başlamışlar
Bunun gibi askeri teknik açıdan pek çok konuda adamlardan geriyiz(Niteliklerin kıyaslanması babında)
Dolayısı ile adamlar istese bile belli bir yerden sonra kendilerini zayıf göstermeleri mümkün değil
Çünkü ulaştıkları kapasite artık onlara belli bir heybet vermiş artık...
Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter