Herkese Merhaba

Başlatan Anatolia, Tem 05, 2017, 10:17 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Anatolia

Tem 05, 2017, 10:17 ÖÖ Last Edit: Tem 24, 2017, 11:06 ÖÖ by Anatolia
 Herkese selamlar. Foruma Cin Halk Cumhuriyeti / Pekin'den baglaniyorum , aslen Izmirliyim ve Izmir'de yasiyorum ancak 1 yildir Pekin'de ikamet etmekteyim , burada bulunma sebebim Cince uzerinden uluslar arasi iliskiler ve strateji egitimi almaktir , henuz derslere gecmis degiliz cunku Cince egitimim halen daha devam etmektedir , suan orta-iyi seviyesinde Cinceye sahip olmakla birlikte 1 sene daha Cince okuyup ardindan genel egitime baslamayi dusunuyorum cunku okul benden ileri seviye kusursuz Cince talep etmekte sadece Ingilizce yeterli degil.

Kisacasi ogrenciyim , bunun disinda denizcilik-uzay-savunma sektoru alanlarini Twitter uzerinden takip etmek gibi bir hobim var. Foruma daha onceden kayit yaptirmistim ancak  tanisma fasli bugunneymis.

Yonetime belirtmek istedigim bir diger husus Cin'de Cin tarayicilari disinda Bati kaynakli tarayicilara erisim mumkun degil bu yuzden Express VPN kullanmaktayim bilginize , IP konusunda kafanizda soru isareti olabilir. Mesajı Paylaş

commandos

Hoşgeldin. Faydalı bilgiler kazanabileceğin, çok değerli büyüklerinin ve bir o kadar da (belki) yaşıtlarının bulunduğu bir platforma gelmiş oldun. Umarım katkı alabilir ve ileride de katkı sağlayabilirsin.
Şimdiden hayırlı olsun. Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

HüsamettinErTürk

Hoşgeldiniz Sn Anatolia
Dikkat edin sn Anatolia kendinizi tutuklatmayın
VPN falan sıkıntı çıkarsa tespit edilirseniz başınız belaya girmesin
Çinlilerin çine giden Türklere çok pozitif bakmadığını haberlerde bolca görmüştüm.
Ne kadar doğrudur bilemem tabi oradaki durumu. Mesajı Paylaş

Anatolia

Tesekkur ederim , hosbulduk.

@ Sn HüsamettinErTürk

VPN konusunda sikinti olmuyor cunku yabancilar , Cinli gencler ve hatta sirketlerin buyuk bolumu dis dunya ile veya aileleri ile iletisim kurmak icin VPN kullaniyor.
Mesajı Paylaş

nokta

Hoş geldiniz sayın Anatolia Mesajı Paylaş

Trilogy

Merhaba. Beni de aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Uzun süredir takip ettiğim ve diğerlerinden daha farklı bir kulvarda faaliyet gösteren forumunuza zaman zaman katkıda bulunmaya çalışacağım. Hepinize saygılarımı sunarım. Mesajı Paylaş

delidumrul

Hoşgeldiniz Sayın Trilogy Mesajı Paylaş

Anatolia

Hosgeldiniz Sn Trilogy. Mesajı Paylaş

Alkyone

Herkese merhaba forumu uzun zamandır takip ediyordum. Dünyada gördüğüm önemli gelişmeleri paylaşma dileğiyle aranıza katıldım. Umarım faydalı olur Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

Anatolia

Hosgeldiniz Sn Alkyone. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter