9.Ulusal Uçak ve Uzay Mühendisliği Kurultayı

Başlatan canıtez, Nis 23, 2017, 08:23 ÖÖ

« önceki - sonraki »

canıtez

9.Ulusal Uçak ve Uzay Mühendisliği Kurultayı Mayıs'ta başlıyor

TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından organize edilen 9. Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı 5-6 Mayıs tarihlerinde Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

9. Ulusal Uçak Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı ile yeni teknolojik gelişmelerin uygulamaya geçirilmesi, endüstrinin talepleri, yaşanan sorunlar ve olası çözüm önerilerinin ortaya konulduğu bir tartışma, danışma ve paylaşma ortamı oluşturulması hedefleniyor. Kurultay boyunca, uçak havacılık ve uzay mühendislerinin eğitim süreçlerinin incelenmesi; sektörün kalite, rekabet gücü, yeterlilik ve yatırımlar bakımından değerlendirilmesi; yerli alt yüklenicilerin bakım, onarım, yenileştirme ve yerlileştirme yetkinlikleri tartışılacak.

Bu önemli kurultayda İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi, ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü'ndan öğretim üyelerinin yanısıra TAI, TEI, Roketsan gibi önemli şirketlerin üst düzey yöneticileri sunumlar yapacak.

Kurultay programı için tıklayınız:

http://www.kokpit.aero/ankara-havacilik-ve-uzay-muhendisligi-kurultayi Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter