3. Havalimanı’nın Uçuş Bilgi Ekranlarını Vestel Üretecek

Başlatan The Thing, Nis 11, 2017, 10:46 ÖÖ

« önceki - sonraki »

The Thing

Dünyanın en büyük havalimanı projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı'nın tüm uçuş bilgilendirme ekranları ihalesini Vestel kazandı. Havacılık sektörüne özel geliştirilen ekranlar; uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, ihale sonucuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; "Vestel olarak, uzun yıllardır Vestel Teknoloji Çözümleri adı altında iş ortaklarımız Vestel City'de geliştirilen, tasarlanan ve üretilen dijital ekran çözümlerimizi sunuyoruz. Bu başarı da, hem dijital ekran çözümleri alanındaki, hem de havacılık sektöründeki iddiamızın önemli bir göstergesi. Dünyanın 350 farklı noktasından gerçekleşecek uçuşlarla tamamlandığında dünyanın en büyük hublarından biri haline gelecek İstanbul Yeni Havalimanı'nın uçuş bilgilendirme ekranlarının Vestel teknolojisi ile üretilecek olmasından son derece gururluyuz. Sektöre özel endüstriyel bir ürün olan bu ekranlar, uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak. Teknolojik yeterlilik kadar satış sonrası hizmet kapsamı ve kalitesinin de önemli bir tercih sebebi olduğu bu ihalenin grubumuza ve yerli üretimin gururu bir marka olarak ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

http://www.kokpit.aero/vestel-uretecek Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter