Forum Düzeni Hakkında Görüşlerinize İhtiyacımız Var

Başlatan Moderasyon, Eki 05, 2015, 01:15 ÖS

« önceki - sonraki »

HAL-9000

Neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum, şöyle ki;

25 Mart 2016 tarihinde Sivil Havacılık bölümünde açmış olduğum konu:

Bursa Uçak Fabrikası: Aquila Aviation Bursa Yenişehir'e taşınacak

Aramalarda Aquila diye arayınca çıkıyor ama ana sayfadan sivl havacılık konusuna girip başlıklara baktığımda listede göremiyorum. Ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum, yoksa forumda bir hata mı buna neden oluyor? Teşekkür ederim.  Mesajı Paylaş

putty

Tem 08, 2017, 11:32 ÖÖ Last Edit: Tem 08, 2017, 11:35 ÖÖ by putty
Forumda bir cıvıltı sorunu var. Video yok hatta resim bile yok alıntı yok. Dımdızlak bir site görüntüsü var. tıklıyorum tıklıyorum daktilo sayfası gibi her konu başlığı. Demin on tane yeni başlık tıkladım bir tane resim çıkmadı dikkatimi çekti. Çok yorucu oluyor sürekli linklerle imaj lara ulaşıyoruz git gel git gel. Sadece yazı var oda alıntısı belli değil iç içe kripto gibi deşifre ederek okuyorsun ful dikkat. Video yok demiyorum artık sinirim bozuluyor söyledikçe bunu. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Putty,

Bu bilinçli bir tercihtir. SADFOR'un ana amacı kamuoyunu bilgilendirmektir. Üyelerimizin çok büyük bir yüzdesi, forumumuzu telefonlarından izlemektedir. Gerek GSM ya da gerek kamusal WiFi alanları her yerde yeterince hızlı değildir. Forumumuzda resim kullanılmamasının temel nedeni, üyelerimizin foruma cep telefonlarından daha hızlı ulaşabilmeleridir. Ayrıca forumumuz her gün binlerce hit almaktadır. Söz konusu giriş sahipleri ağırlıkla öğrencilerden oluşmaktadır. Resim kullanımı görüntülenme sırasında yavaşlama sağlamak dışında çoğu maddi sıkıntı çeken öğrenci arkadaşlarımızın internet kotalarını da azaltmaktadır.

Özetle SADFOR'da fotoğraf ya da resim kullanımı serbesttir. Dileyen üyelerimiz paylaşımlarını resimlerle birlikte yapabilir. Dileyenler ise fotoğraf görmek isterlerse, haberlerde verilen linkleri tıklayarak ilgili haberin orijinal metnine ulaşabilirler.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

putty

Tamam o zaman Mesajı Paylaş

Dolphin

Forumun tapatalk üzerinden okunabilmesi sağlanırsa çok güzel olur. Mesajı Paylaş

Anatolia

Belli konulari Okunmamis Iletiler bolumunden nasil engellerim ? No Alerts or Email secenegini yapsam bile calismiyor , gercekten bazi bolumleri hic okumuyorum ancak yinede 9 sayfa yer kapliyorlar ve bu yuzden takip etmek istedigim alani takip etmekte zorluk cekiyorum.

Iyi bir proje olsa bile mesela Sozluk projesi ' gercekten hic ilgilenmiyorum ama yinede mesaj almayi kapatamadigimdan her seferinde en az 4 sayfa yer kapliyor.

Ayni sekilde demiryolu alaninda stratejik projeler disinda hic ilgilenmiyorum o bolumde rahatsizlik veriyor. Teknik islerden sorumlu bir arkadas yardimci olursa sevinirim. Mesajı Paylaş

saladin

Forum'da yazar önleme özelliği var mı? Yoksa eklemek mümkün mü? Eğer kahve muhabbetine varan  propaganda mesajları okumak istesem gider sabah falan okurdum. Mesajı Paylaş

UCAV

Bu forumda karşılaştığım sorun alt başlıklar altında çok fazla konu olmasından dolayı yerli projeleri bulmakta zorlanmam.

Benim önerim 'SAVUNMA BÖLÜMÜ' ana başlığı altındaki

-Hava Kuvvetleri & Havacılık ve Uzay Sistemleri
-Kara Kuvvetleri & Kara Sistemleri
-Deniz Kuvvetleri & Deniz Sistemleri
-Roket ve Füze ve Dahi Mühimmatlar
-Elektronik Harp, C4ISR, E-O ve Radar Sistemleri     alt başlıklarını yerli ve yabancı diye bölsek takip ve arama açısından daha kolay olur. Saygılar
Mesajı Paylaş

musti

TRmiltary'de vardı idi. Aktif başlıklar uygulaması. Benzeri forum için ideal olur.  Çünkü okunan başlığa bir daha girmek sorun oluyor.

Kolay gelsin.  Mesajı Paylaş

saladin

Okunmamis iletiler linki bu isi gormuyor mu? Mesajı Paylaş

saladin

Foruma resim yukleme ozelliginin eklenmesi mumkun mu?  Turkiye'den kullanisli olan hizliresim, yurtdisindan gozukmuyor ve forumda bir suru mesaj ya sadece bos gorunuyor (cunku mesajda sadece hizliresim linki var) ya da  yazili metinde kisa bir ozet var ama hic bir sey ifade etmiyor.
Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter