Forum Düzeni Hakkında Görüşlerinize İhtiyacımız Var

Başlatan Moderasyon, Eki 05, 2015, 01:15 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Forumumuzun daha kolay takip edilebilmesi ve yazıların gözleri yormaması için beyaz zemin değiştirilmiştir. Beğeneceğinizi umarız?

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Kavramsal

Mar 24, 2016, 12:13 ÖÖ Last Edit: Mar 24, 2016, 12:15 ÖÖ by Kavramsal
Bu fonda beni çok mutlu ediyor aslında. Ara yolu nasıl bulacaksınız?
Kapkara forumlar arasında boğulmuştuk.
Göz meslesi de önemli- iş bu dizayn ve sadelik ise beni cezbedici.
Rengi biraz matlaştırma imkanı var mı peki? Renk değil de ton gibi...
Hafif dokunuşlarla, optimal çözümler diyorum- Radikalizme karşıyız:)
Üstadların Turuncu Rengi bile görsel şölen olmuş- güzel renk bence...
Dikkati nazara alınması hususu...

Mesajı Paylaş
KUDRETİ SENDE İSE; KUVVETİ KULLANIRSIN
KUDRETİ SENDE DEĞİL İSE; KUVVET İLE KULLANILIRSIN!

Sabri Ünal

2inci mesajların sarı rengi biraz fazla gibi geldi? Diğer arkadaşların fikri nedir? Mesajı Paylaş
>>> Kaynak belirtmediğim her düşünce şahsi kanaatimdir. Fikirlerinizle uyuşmuyorsa çöpe atın gitsin.

Kavramsal

Mar 24, 2016, 05:08 ÖÖ Last Edit: Mar 24, 2016, 05:11 ÖÖ by Kavramsal
Akşam tesadüf görmüştüm, sarı hiç olmamıştı. Değiştirmişler üstadlar...
Benim duvarda ki ''Van Gogh'' kopyası hesabı olmuştu.
Ancak zemini matlaştırınca azıcık daha iyi olmuş. Mat- beyaz değil de; mat tonlar arasında ki geçişler diyorum...

Askeriyede de öyle değil midir. Kar etkisinden korunmak için göz altlarını matlaştırırlar veya
Uçakların ön taraflarına yansıma etkisini azaltmak için matlaştırıcı reknler falan kullanılır.
Matlaştırmak iyidir bana göre karartmak kötüdür. İçimizi kararmayalım diyorum:)
İşimiz de, içimiz de aydın olsun. Mesajı Paylaş

saladin

Ben forumun temasiyla ilgili konusmalari takip edemiyorum. Ilk geldigimden beri her zaman acik mavi/gri tonlar hakimdi. Su anda arkadaslarin dedigi sariyi gormuyorum. Kullanici ayarlarinda temayi degistirmedim, default neyse o.

Benim icin bu asiri beyaz ve sari tartismalari bir muamma. Mesajı Paylaş

Ice Man

Bu sari benim icin de simdi gozuktu, bende olmamis diye dusuniyorum. Mesajı Paylaş

Nevruz Bayrami ve 1395 yılı

12. Yıl...

Postulat

Ben herhangi bir değişikliği fark edebilmiş değilim. Forumun genel temasında değişiklik yapılması yerine üyelerin sunulacak seçenekler arasından istediğini tercih edebilmesini sağlayacak bir sistem kurulabilir mi? Bir talebim daha olacak. Sayın Iceman, iletilerinizi bütün hâlinde paylaşmanız mümkün müdür? Teşekkürler. Mesajı Paylaş

kimlikci

Bana kalırsa da belli tema formatları belirlenmeli ve kullanıcılar ayarlardan istediğini seçip kullanabilmeli. Böylesi daha iyi olur Mesajı Paylaş

Ice Man

Boyle bir durum var benim icin:

Sayin Postulat
Butun haliyle paylasmak derken bugune kadar yazdigim tum iletileri kast ediyorsaniz, toplamam gerekir. Malesef iletiler iki kere Trmilitary de tumden gitti, daha sonra bazilarini yeniden bulup yuklemeye gayret ettim ki Savunma Turk ve buraya koymaya calisiyorum ama malesef bazilarinin linkini saklamadigim icin tumden ucup gitti

Bir sorun da her resmi yeniden baska upload center`e yukleyemedigim ve direk ajans vs de koydugum icin bir sure sonra ajanslar da kaldiriyor ve o da baska bir sorun.

Ama yine toplamaya calisirim, toplayamasam da en azindan mumkun oldugu kadariyla arsivde olanlari burda ve savunma Turk de Iran bolumune yuklemeye calisirim. Mesajı Paylaş

12. Yıl...

Postulat

Bütünden kastım, bir konu başlığı altına art arda birden fazla ileti göndermeniz yerine hepsini tek iletiden toplamanızdır. Fotoğraflar için Imgur servisini kullanmanızı öneriyorum. Ücretsiz, reklamsız ve kaliteli. Mesajı Paylaş

Ice Man

Resimleri yuklemek icin Tinypic kullaniyorum yillardir, sorun hepsini yuklemeye vakit bulamamam.

Aslinda daha onceki tecrubelerden dolayi ozellikle resimli konulari belli basli sayilarda gonderiyorum, cunku bir iletiye 20-30-40 resimi birden koydugum zaman arkadaslardan itiraz gelmisti, sayfa agir aciliyor vs gibi sorunlari dile getimislerdi.

Ama yine buyuk cogunluk isterse ve sorun yasamazsa her iletide daha cok resim gonderebilirim. Mesajı Paylaş

12. Yıl...

Ice Man

Eklenen ikinci ton kotu degil ama o ilk sari hala rahatsiz edici. (sahsi dusuncem) Mesajı Paylaş

12. Yıl...

derkrieger

Kavuniçi renk rahatsiz ediyor gözü, yavruağzi (pembemsi renk işte) gayet güzel.
hem maço olmadiğimizi da ispatlamiş oluruz. Mesajı Paylaş

Kavramsal

Crome' da sarı-sarı
Explorer sarı-sarı
Mozilla' da normal.

İlginç! Mesajı Paylaş

Dolphin

Yorumun tapatalk eklentisi varmı veya olacak mı ? ben bulamadım ama olursa çok güzel olur çok kullanışlı olur. Eskiden üye o0lduğum bir savunma forumunu ordan takip ederdim. Bilgisayara bağımlı kalmadan cep telefonundan. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter