Kamuoyuna Türk Basını Konusunda Uyarı

Başlatan HARZEMŞAH, Oca 31, 2017, 02:37 ÖS

« önceki - sonraki »

southwater

Şub 01, 2017, 03:50 ÖS Last Edit: Şub 01, 2017, 04:05 ÖS by southwater

Bunu da devlet kurumu yszmış.

http://www.bik.gov.tr/hollandada-camiler-gecici-sureligine-kapatiliyor/

Smokescreen kaynaklarını iyi bilmek lszım.
Esed ölmüş haberi de yalandı,  içe dönük Psy-op idi.
Devamı GG Mesajı Paylaş
Akıllarını güzelce kullanmayanları Allah pislik içinde bırakır!  (Yunus, 100)

southwater

Şub 12, 2017, 11:15 ÖÖ Last Edit: Şub 12, 2017, 11:37 ÖÖ by southwater
Osbir Ocak 2017'de bu başlık altına şunu yazmıştım:

"""
....
Bir de mart geliyor.  Twitter zırvaları olmuştu darbe olabilir diye.
Bir şeyler pişiriliyor gibi.

"""

Üzerine,
* Rusya bilerek ve isteyerek askerimizi bombaladı ki öncesinde de kendisinin ve SAA'nın saldırıları oldu pek kamuda bilinmeyen,

* Nedense devlete komünist hocaların atılması yüzünden operasyon çekildi, daha doğrusu çemkirildi (KHK 686). PKK bildirisini imzalayanları devlet attı diye fırtına koparıldı. Yahu aklımızla dalga mı geçiyorlar bu yazarlar falan? Daha önce 3500 hoca atılmıştı akademiden VE içlerinde sol görüşlü hocalar da vardı, neden şimdi?

* Türk Büro-Sen başganı kurşunlandı.

* Meral Akşener mağdur edildi, elektrikleri kesilerek ki hakikaten mağdur edildi. AMA bu işin end-mağduru yine başkalarıdır. Meral AKşener bu işten siyaseten karlı çıkar...

Bir daha uyarayım, bu ülkede bir şeyler tırmandırılıyor ama bu hükümet cenahının istediği gibi olmayabilir.

Yoksa, mağduriyet onlar da yaşamak isteyebilirler, belki bu oyuna onlar da bir karşı-false-flag çekerler.

Ama, anti-AKP anti-RTE bir op var ortamlarda, yakında bir false-flag olursa karışıklık çıkar.

PS: Rusya hakikaten başganlığa karşı galiba.... Mesajı Paylaş
Akıllarını güzelce kullanmayanları Allah pislik içinde bırakır!  (Yunus, 100)

ÜNAL

Bende yazacaktım ama nasıl yazacağımı bilmiyorum.
Twitter'da özellikle Mart ayı ile ilgili çok farklı değerlendirmeler var,15 Temmuz'u önceden kestirenler şimdi Mart'ta birşeyler olacak diyorlar...
var mı bir bilgisi olan ? Mesajı Paylaş

Sabri Ünal

Fetö her zaman intiharvari bir eyleme kalkışabilir. Benim beklentim (cidden bunu bekliyorum, birkaç done de var tahmin olarak elimde) hapishanelerde kendilerini yakmaya başlamaları.

Böylesi bir olayda yöneticilerin müdahale şekilleri ve olayı ele alışları ülkemizi ciddi anlamda dış ülkeler nezdinde sıkıntıya sokabilir.

Dağınık şekillerde koğuşlarda tutulan mahkumların hapishaneyi ateşe verdiğini bir düşünün! İçinde kendileri ve başka türden insanlarla birlikte. Böylesi farzumuhal durumda dünya kamuoyu Türkler fetöcüleri toplu infaz etti diye ülkemizin üstüne çullanacaktır.

Benim olaylardan kaba taslak beklentim bu tür bir olayın gerçekleşmesi şeklinde. Elimde done olarak ise, fetönün cubbe değiştirmeleri ve hapishanelerde yerleşmiş elemanlarının hepsinin temizlenememiş olması var. Temizlense bile birbirinden bağımsız kişilerin toplu olarak yangın çıkartması zaten olağanüstü bir donanım da gerektirmiyor. Birkaç çakmak, bir de bahane. Mesajı Paylaş
>>> Kaynak belirtmediğim her düşünce şahsi kanaatimdir. Fikirlerinizle uyuşmuyorsa çöpe atın gitsin.

matmat26

Şub 13, 2017, 11:06 ÖS Last Edit: Şub 13, 2017, 11:09 ÖS by matmat26
Bence mahsuru yok. .

Gerçek hayatta akıllarını , irfanlarını, zihinlerini kenara atıp -hayvanlaşıp, hayatlarını yaktılar.
Yetmedi, milyonlarca insanın hakkına girip, sınav sorularını çalarak -başkalarını da yaktılar.

Şimdi fiili olarak kendilerini yakarlarsa güzel olur. Zerre üzülmem.
Saddam'ın idamına üzülmüş vicdanlı biri olarak söylüyorum.
Alayı yansın . On numara olur. 
---

Geçen Ankara Polatlı Zırhlı birliğinde 8 ayını tamamlayamamış , -süzme fetö ile tanıştım. Ailecek fetö..
Kardeşi de asker, o da atılmış.
Baba da fetö..

-Birde güzel güzel "abi valla billa fetö ile alakam yok " der.  :D
- Şimdi amerikalı starbucks da iş bulmuş. Yerini bulmuş.

*Bu ülkeye dışarıdan askeri müdahale olmadıktan sonra bir cacık olmaz. Onuda fetöye yaptırdılar da.. Tutmadı.

Korkacak bir şey yok. Sadece suikast flan yapabilirler.
pkk aracılığı ile Artvin de Kılıçdaroğluna denediler..

Devlet , Seloyu içeri tıktı. Kimse gıkını çıkartabildi mi? 
Ahmet Türk hapisten çıkarılınca açıklamasını okuyun. Barış, sükunet, sevgi, aşk flan. O da devletle tanışmış :))

Kayyumlar atandı kimsede tık yok. Eylem bile yapamıyorlar. İşte Van erciş de flan 100 kişi toplanıyor o kadar.

-30 yıldır terörle mücadele ediyorduk. Sadece 8,500 terörist hapiste idi.. Fetönün Hakimi , Savcısı salıyordu bunları.

Mlkp, Tikko, Pkk vs toplam yatılısı 8500 idi.. Dışarıdakiler anamızı ağlattı yıllarca.
Şehit ettiler, sivilleri öldürdüler. Kim saldı bu teröristleri ?

Devlet yumruğu vurdu.. 10 bini mezara girdi, bir o kadarı da hapsi boyladı. İçerideki terörist sayısı fetö hariç 30 bini geçti.

Velhasılı kelâm toplum da "Güneşi gördü." Toplum takkeyi kafada tutma derdinde.

Fetö'nün toplumda kökü yok.
Anası , Fetöcü Öğretmen kızına keşke ölseydin diyor.
Toplumda ki karşılığı da bu.

------

En büyük tehdit ve tehlike , devlet çok açık durumda. Boşlukta. Üzerimizde tahakküm kurmak isteyenler kendi kadrolu ajanlarını buralara yerleştirme derdinde..  İşte BDDK, Hazine, Dış işleri, İstihbarat vs.. Alınacak adamlar 1001 kez kontrolden geçirilmeli. Kontrol edenlerde, kontrolden geçirilmeli. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter