SADFOR'da Kilometre Taşları

Başlatan Yönetim, Eki 04, 2015, 09:38 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Değerli üyelerimiz,

SADFOR; kuruluşunun üzerinden yaklaşık 1.5 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ciddi bir başarı düzeyi yakaladı. Bugün itibari ile başlık sayımız 1.500'e ulaştı. Bu rakam, 431 üye ve 18.000 mesaj ile gerçekleşti. Üstelik içi boş ve amaçsız mesajlar ile üyelerimizin ve izleyenlerimizin vakitlerini çalmadan.

Konu zenginliğimiz ile mesaj kalitemizin sizleri tatmin ettiğini umar, forumun işleyişi konusundaki önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu an itibari ile 20.000 mesaj sayısına ulaşarak, 1.5 yıllık geçmişinde bir kilometre taşını daha aşmış bulunuyor.

Kuruluşunun üzerinden henüz 20 ay geçmesine rağmen, SADFOR'un üye sayısı 461'e, tartışılan konu sayısı ise 1.711'e ulaşmış durumda.

Kayda değer bir tartışma, banlanma, uzaklaştırma yaşanmadan, belirli bir nitelik ve saygı düzeyinde işleyen forum düzenimizin, içi boş mesjalardan uzak, bilgi dolu bir biçimde daha nice kilometre taşlarına ulaşması dileği ile.

Saygılarımızla.

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu Mesajı Paylaş

commandos

Maşallah. Burası forumdan da öte think-tank yada fikir platformu çerçevesinde.
Katkı yapan herkese teşekkürler... Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

Yönetim

Sayın üyelerimiz. SADFOR bugün önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Üye sayımız 500'e ulaştı.

26 Eylül 2015 tarihinde faaliyete geçen Savtera Savunma Teknolojileri ve Strateji Enstitüsü Düşünce Forumu SADFOR, halen 500 üye, 1865 başlık ve 22.057 mesaj ile ülkemiz kamuoyunu bilgilendirme adına önemli bir işlev görüyor. Siyasetten uzak, kısır tartışmalar barındırmayan, salt bilgilendirme ve yorum amaçlı 22.000'i aşkın mesaj, çok farklı konularda üyelerimizi ve üye olmadan forumumuzu izleyen binlerce kişiyi bilgilendiriyor, aydınlatıyor.

Bugüne dek sadece 6 üyemizin, hakaret ve maksadını aşan ifadeler nedeni ile üyeliklerine son verildiği, içi boş ve niteliksiz mesajlara rastlanılmayan SADFOR'un önümüzdeki günlerde başlatılacak yeni projelerimiz ile ülkemizin en nitelikli savunma ve strateji forumu olmayı sürdüreceğine olan inancımızı yeniler, siz üyelerimizden paylaşım ve görüşlerini esirgememelerini, üye olmayan binlerce izleyicilerimizin ise, görüşlerini ifade edebilmeleri için üye olmalarını dileriz.

Saygılarımızla.

Savtera Düşünce Forumu Yönetimi Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz. SADFOR bugün önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Üye sayımız 550'ye ulaştı.

26 Eylül 2015 tarihinde faaliyete geçen ve iki yılını dolduran Savtera Savunma Teknolojileri ve Strateji Enstitüsü Düşünce Forumu SADFOR, halen 550 üye, 2.300 başlık ve 27.544 mesaj ile ülkemiz kamuoyunu bilgilendirme adına önemli bir işlev görüyor. Forumumuz, son bilgilendirmenin yapıldığı 18 Temmuz 2017 tarihinden bu yana, yani geçtiğimiz 2.5 ayda, 50 yeni üye, 435 yeni konu ve 5.500 yeni mesaj kazanmış.

Siyasetten uzak, kısır tartışmalar barındırmayan, salt bilgilendirme ve yorum amaçlı paylaşımlar ile çok farklı konularda üyelerimizi ve üye olmadan forumumuzu izleyen binlerce kişiyi bilgilendiriyor, aydınlatmaya çalışıyoruz.

SADFOR'un sürdürmekte olduğu, "Savunma Terimleri Sözlüğü" ve önümüzdeki günlerde başlatılacak yeni projelerimiz ile ülkemizin en nitelikli savunma ve strateji forumu olmayı sürdüreceğine olan inancımızı yeniler, siz üyelerimizden paylaşım ve görüşlerini esirgememelerini, üye olmayan binlerce izleyicilerimizin ise, görüşlerini ifade edebilmeleri için üye olmalarını dileriz.

Saygılarımızla.

Savtera Düşünce Forumu Yönetimi Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz ve izleyicilerimiz,

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu, kuruluşunun ikinci yılında önemli bir kilometre taşını daha aşmış bulunuyor. Büyük bir tesadüf ile bugün, hem açılan başlıklar 2.500 rakamına ulaşmış hem de gönderilen mesaj sayısı 30.000'in üzerine çıkmış bulunuyor.

İki yıl önce yola çıktığımızda aldığımız karar doğrultusunda, siyasetten uzak, içi boş mesajlarla okuyucuların zamanlarını çalmayan ve zengin bir bilgi kaynağı olma yolunda istikrarlı bir yol izlediğimizi düşünüyoruz. Eğer Forum ile ilgili bir sorun gözlemliyorsanız ya da Forumun işleyişine dair önerileriniz varsa lütfen özel mesaj yolu ile bizimle iletişime geçiniz?

Nice başarılarda ve doyurucu içeriklerde buluşabilmek umuduyla.

Saygılarımızla.

Yönetim

Üyelerimiz ve kamuoyunun değerli mensupları,

26 Eylül 2015 tarihinde başladığımız yayın hayatımızda, her gün binlerce savunma ve strateji meraklısı, sektör çalışanı ve güvenlik güçleri mensubunun, tüm Dünyadan savunma teknolojileri ve strateji gelişmelerini izleyebildiği forumumuz, bugün itibari ile 600 kişilik bir üye sayısına ulaşmıştır.

Siz üyelerimiz ve kamuoyuna, kısır çekişmelerden uzak, kavgasız, hakaretsiz, siyasetten uzak ve nitelikli bir paylaşım ortamı sunma yönündeki faaliyetlerimiz, sizlerin de desteği ile aksamadan 2018 yılında da sürdürülecektir. Siz üyelerimizin paylaşımlarını artırması; SADFOR-Savtera Düşünce Forumunun içeriğinin zenginleşmesine ve kaliteli tartışma ortamımızın aksamadan sürdürülebilmesini sağlayacaktır. Lütfen yeni yılda da destek ve ilgilerinizi esirgemeyiniz?

Saygılarımızla.

Yönetim

May 08, 2018, 07:35 ÖÖ Last Edit: May 08, 2018, 07:37 ÖÖ by Yönetim
Sayın üyelerimiz,

Dün SADFOR için önemli bir gündü. Bir kilometre taşı daha aşıldı. Dün itibari ile SADFOR'un üye sayısı 700'ü, mesaj sayısı ise 40.000'i aştı. Üstelik bu 40.000 mesaj içi boş olmaktan uzak, bilgi ve yorum dolu paylaşımlardan oluşuyor. SADFOR'u kısır politik ve siyasi çekişmelerden uzak tutma yönündeki Forum politikamız başarıya ulaşmış görünüyor. Eleştiri sınırlarının aşan ve hakarete varan siyasi mesajlar ile üyelerimizin şahıslarını hedefleyen paylaşımlar dışında mesaj silinmiyor, üyeler Forumdan uzaklaştırılmıyor. Bu nedenle günlük paylaşım sayısı yüz sayısına yaklaştı ve günlük izleme sayıları çok büyük rakamlara ulaştı.

Ülkemizdeki savunma ve strateji meraklılarının başlıca bilgi kaynağı olan SADFOR-Savtera Düşünce Forumunun daha nice başarılara imza atması umudu ile tüm üyelerimize ve kamuoyuna teşekkürlerimizi sunarız.

ayibarishi

Tebrik ediyorum efendim. Nice başarılara... Mesajı Paylaş

BATTLESTAR

Bende tebrik ediyorum. Nice başarılara ulaşmanızı diliyorum. Yönetimden birde ricam var. foruma iletileri alıntılama özeliği eklerseniz çok memnun olurum. Mesajı Paylaş

putty

Benimde forumum vardı sonra kapattım zaman ayıramadım işlerim çok yoğundu Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter