Foruma giriş

Başlatan mhm, Eki 04, 2015, 06:14 ÖS

« önceki - sonraki »

mhm

Foruma anasayfa üzerinde ki 'giriş yap' kısmından girerken aşağıda resmi olan hatayı alıyorum. Ayrıca dün akşam foruma girerken yine anasayfada ki 'giriş yap' kısmına tıkladığımda 'mhm isimli kullanıcı adı bulunamamıştır' hatası aldım. Dün ve bugün foruma girişimi üyelerin isimlerine tıklayınca gelen ' bu kısmı görmek için giriş yapmalısınız' sayfası altında gelen kullanıcı adı şifre girme ekranından yapıyorum. Bilgilerinize.

Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Bu benim de başıma geliyor. Bu durumda ben "Kayıt" ikonunu tıklıyorum. Gelen ekran önemli değil. Ekran değişince yeniden "Giriş yap" tıklanınca düzeliyor. Yönetim ve teknik arkadaşlar yanıt verene kadar işiniz çözülsün üstadım... :)
Mesajı Paylaş

putty

Konu yazınca kayıt tuşuna basınca ilgili başlık açılacağına bir gerideki sayfa olan ilgili liste açılıyor bu biraz kötü. Mesajı Paylaş

DelKu

Foruma giriş giderek kötüleşiyor, bağlantınız sıfırlanmıştır diyerek defalarca ana sayfayı açamadım , google önbelleğindeki bir arasayfa üzerinden  girebildim ben de. Biz web tarayıcıda ve bilgisayarda eski bilgileri site tanım vs hiçbirşey barındırmıyoruz (özel kip ) o sebeple her açılışta yeniden bilgi girmemem gerekiyor. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter