TSSK 4’üncü Proje Pazarı

Başlatan ocay, Oca 04, 2017, 07:01 ÖS

« önceki - sonraki »

ocay

Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK), 4 Ocak'ta yayımladığı basın bülteniyle, TSSK 4'üncü Proje Pazarı'nın, 17 Ocak'ta, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kültür ve Kongre Merkezi (KKM)'nde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Etkinlik, Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM)'nın himayesinde; ODTÜ, ODTÜ TEKNOKENT, Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD)'nin iş birliği, savunma sanayisi ana yüklenicilerinin katılım ve destekleriyle TSSK tarafından düzenlenecek.

TSSK bünyesindeki firmaların, iş geliştirme potansiyellerinin arttırılması ve aktif bir iletişim gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik, TSSK üyesi firmaların proje ve kabiliyetlerini sergileyecekleri, iş birliklerine imza atabilecekleri bir zemin oluşturacak.

Etkinliğin açılış konuşmalarının; Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi, ASO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, TSSK Yönetim Kurulu Başkanı M. Fatih Ünal ve ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök tarafından yapılması planlanıyor. Proje Pazarı kapsamında; ASELSAN, FNSS, HAVELSAN, Otokar, ROKETSAN, STM ve TUSAŞ firmalarının temsilcileri de katılımcı olarak yer alacak.


http://www.milscint.com/tr/savunma-sanayisi-tssk-4uncu-proje-pazarinda-bulusacak/ Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter