Havuzlu Çıkarma Gemisi (TCG Anadolu))

Başlatan malpsoy, Eki 04, 2015, 12:35 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

FeÇe

Anladım üstadlarım.Ben korkut d nin yeni sensör veya radarlarıyla kazandığı bir özellik olabilir gibi düşünmüştüm.Ama fotoğraflarına bakınca pek de bi fark göremedim.Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. :) Mesajı Paylaş

delenda_est_carthago

May 13, 2018, 01:29 ÖS Last Edit: May 13, 2018, 01:48 ÖS by delenda_est_carthago
" hellfire,spike,umtas.. Gibi küçük ama hızlı tanksavar füzelerini etkisiz hale getiremez miyiz?"

Hellfire hizli denilebilir de (sonucta sesten hizli), umtas tanksavar fuzeleri arasinda en yavaslarindan biri. Tum  Hava soluyan ya da roket motorlu gemisavar fuzelere, mesela  Harpoon'a, excocet' penguin'e   falan gore de yavas. Mach 0.6 diye aklimda kalmis.

Temren'in hizi daha yuksektir diye umuyorum, ama sanmiyorum. Eger hizi UMTAS gibiyse hedefe bol miktarda reaksiyon zamani verecektir. UMTAS'in Anti-tank gorevleri icin simdilik pek onemli degil, hatta operatore hedef secimi vs  icin zaman vermesi acisindan istenen bir sey de olabilir. Ama  gemilere karsi  hem de uzun menzilden atilmasi planlanan Temren icin onemli. Mesajı Paylaş
Dum spiro, spero

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter