Merhabalar

Başlatan Kahraman, Eki 19, 2016, 07:27 ÖS

« önceki - sonraki »

Kahraman

Eki 19, 2016, 07:27 ÖS Last Edit: Mar 06, 2017, 10:03 ÖÖ by Yönetim
Forumda bir yeni üyelerin geldiği bir konu bulamadığım için böyle tanıtmak istedim kendimi. Bilenler bilir diyelim Kahraman ismini. Küçüklükten bu yana askeri teknolojiye ilgim vardı lakin kendimi teknik tarih konusunda geliştirdim ve şu an makaleler yazabilecek düzeye getirdim. İnşallah yeni yılla birlikte projelerimi burada da paylaşacağım.

Şu an 19 yaşındayım ve Siyaset Bilimi okuyorum. Askeriyeye gelince, bu yaz askeri okulu kaazandım lakin son durumlar malum... Hayalimizin peşinde koşacağız elbette yılmadan yıkılmadan. Hayırlı forumlar..

Siteyi tavsiye eden kimlikçi ye teşekkürler. Mesajı Paylaş

commandos

Öncelikle hoş geldin.
Bu sitede yorumları ve bilgi-birikimleri ile çok değerli üyelerle tanışacak, tartışacak ve yeni şeyler öğreneceğinize eminim. Zira ben bunları yaşadım.
Umarım kendine çok şeyler katarak daha çok bilgi düzeyine erişirsin.
Saygılar, Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

Kahraman

Hoşbulduk sağolun. Mesajı Paylaş

southwater

Kahraman, hoşgeldiniz. Mesajı Paylaş

Kahraman

Hoşbulduk. Mesajı Paylaş

BronzeMoon

Herkese merhabalar.
SSF'nin müdavimlerindendim. Uzun zamandır forumlara girmiyordum.
Burada bir şeyler okuyup paylaşmak keyifli olacak diye düşünüyorum. Mesajı Paylaş

Yönetim

Hoş geldiniz sayın Bronzemoon. Sizi yeniden görmek çok güzel.
Lütfen size gönderilen özel mesajınıza bakınız.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

commandos

Hoşgeldin tekrardan Bronzemoon... :) Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

Ordulu

Selam beyler az zamandır savunma sanayi meraklısıyım bilgilerinizi çok merak ediyorum 
Umarım bir şeyler öğrenirim Mesajı Paylaş

Danişment

Herkese merhaba nickimden de anlaşılacağı gibi öğrenciyim (üniversite) hepiniz bana göre kat kat fazla biliyorsunuz ben sadece yorumlarınızı okuyacağım. Belki birgün... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter