M60T - Sabra Mk.II

Başlatan Lotus, Eyl 10, 2016, 05:32 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Kabardey

Sanırım bu Altay'ın bir süre daha aramızda olamayacağının bir göstergesi? Mesajı Paylaş

Topgun

İhalenin bu şekilde uzatılması ve sonuçlanmasının sonucu diyelim ;)
Zaten mantıklı olanda tüm M-60T tanklarımızın en üst kademe modern halde tutulmasıdır. Keza eldeki Leo2A4 tanklarımızında bu şekilde modernize edilmeleri gerekmektedir. Mesajı Paylaş

HDS

T'ler ile Altay'ın çok az rabıtası var. Altay'ınpreste basıp senede 1.000 tan üretemeyeceğimize göre; Bunlar zaten yapılacaktı.

Altay önce A3'leri ve sonra Leo-1'leri değiştirir. Sayıya baksanıza.

Altay ile T'ler uzun yıllar birlikte çalışacaklar. Mesajı Paylaş

Topgun

Allah rızası için, şu eğri büğrü incecik lastik yan etek parçalarını çıkartıp yerine doğru düzgün, eğilip bükülmeyen sert bir plaka takılsın gari! Rezil görüntüden kurtulalım bari. Üstü Etiler, altı Şişhane! Mesajı Paylaş

Eray

Merhaba

Bu günlerde sınıra tank taşınması ile ilgili haberler okuyorum. Aselsan tarafından modernize edilmiş tanklar sınıra götürülüyor falan diyor haberlerde. Ama sorun gösterdikleri tanklar M60 t tankları. modernize edilen tanklar M60 A3 tankları değil miydi ? Kafam karıştı bı açıklar mısınız? Mesajı Paylaş

Defence

@Eray

Dediğiniz doğru. Ama modernizasyona M-60T'lerden başlandı. Mesajı Paylaş

BATTLESTAR

@Eray

M-60A3T1  modernizasyonu değil. M-60T Fırat modernizasyonu gidiyor gördüğüm kadarıyla. Mesajı Paylaş

Eray

Anladım

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/suriye-sinirina-modernize-edilmis-m-60-tanklarla-onlem-2607356/amp/

Linklerden birisi bu. Dediğiniz gibi @battlestar M60t Fırat gidiyor şimdi farkına vardım. teşekkürler. Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter