Sohbet

Başlatan petibor, Ağu 25, 2016, 09:58 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

putty

Bu foruma haftada bir defa sadece girmem gerekiyormuş internet bağımlılığımın terapisi için. Öliyim daha iyi. Mesajı Paylaş

bayilbay

Sayın @putty bunu gördünüz mü?
Mesajı Paylaş

putty

Bunlar çok şahane şeyler olmasından ziyade orduda birileri bir şeyler düşünüp öneriyor başkaları da onu onaylıyor başkaları da oturup yapıyor olduğunu göstermesi açısından güzel. Eskiden yoktu bu hiç. Mesajı Paylaş

murattekin

May 11, 2018, 12:31 ÖS Last Edit: May 11, 2018, 12:34 ÖS by murattekin
Yetmezzzz... M-61 topunu da görmek istiyoruz. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

putty

İnternet bağımlılığımla ilgili tedavi önerilerine uymaya karar verdim
Psikiyatrik tedavilerde ödev oluyor. Böcek olan kavanozu tutmak gibi yani.   
Bu foruma daha az girmem gerekiyor haftada en fazla 1 kere yorum yazacağım önerilen ödevim bu.
Telefondan internet erişiminide kapatıcam

Mesajı Paylaş

Alkyone

Hakan bey yine döktürmüş  ;D
Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

putty

24 saattir temizim arkadaşlar tedavim iyi gidiyor Mesajı Paylaş

bayilbay

Azaltarak mi bırakacaksınız önce günde 1 2 güne 1 3 güne 1 şeklinde Mesajı Paylaş

putty

Bırakma yok sigaramı bu niye bırakayım. Biraz fazla ilgileniyorum onunla meselem var. Neyse soru sorup konsatrasyonumu bozmayın yine yazdırıyoruz illa bana ya. Mesajı Paylaş

BG

May 12, 2018, 02:09 ÖS Last Edit: May 12, 2018, 02:11 ÖS by BG
Merhaba herkese,

Ankara'da kısa donem EEE stajyeri arayan firma önerebilir misiniz (Tercihen RF, EMT alanlarında çalışan) ? Mesajı Paylaş

bayilbay

@putty
"Internet-Addiction Disorder" başlığıyla pubmed, webmd, psycom.net gibi kaynakları tararsanız psikopatolojik etkileri üzerine öngörüler ufak çalışmalar ve yeni çalışmaların yapılıp sonuçların elde edilmesine yönelik tavsiyeleri görürsünüz. Sigara gibi fizyopatalojisi olmasada psikopatolojik etkileri ile ilgili iddalar azımsanmayacak ölçüde.
Sizi şahsen tebrik ediyorum. Güzel bir farkındalık örneği gösteriyorsunuz bu sebeble kendi yaptığınız uygulamalarda "ödevler" size engel olmamaya dikkat edeceğim. Mesajı Paylaş

BG

May 12, 2018, 07:27 ÖS Last Edit: May 12, 2018, 10:15 ÖS by BG
.............................................. Mesajı Paylaş

şirpençe

https://twitter.com/Salansar1/status/995027751932432384?s=19

Böyle bir tweet gördüm ilginç geldi
Başka nedenlerden dolayı karışacak diyor ama o başka nedenlerin neler olmadığını da söylüyor.

Üstad lardan saprac hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Mesajı Paylaş

putty

Oruç tutmuyorum ama oruçtan daha sıkı perhiz yapıyorum Mesajı Paylaş

putty

Hakan Atilla ya verilen ceza çok az oldu bir krizi aştık bu iyi oldu. Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter