Sohbet

Başlatan petibor, Ağu 25, 2016, 09:58 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

HAZERFEN

Hindistan kıpkırmızı. İnek "ölüm oranının düşüklüğünden" olsa gerek  :D Mesajı Paylaş

BG

Arkadaşlar selamlar,

Araba alacağız ve bir 2017 Renault Megane Touch 1.5 dCi'da karar kıldık. Aracı kurumsal bir ikinci elciden alacağız ancak kendilerinin iddiasına göre araçlar sıfır ve hiç kimse tarafından kullanılmadı. Sadece, araçlar ikinci el vasfıyla satılabilmesi için 1500km kadar kullanılmış. Araçlar oldukça iyi durumda, aracın jelatinleri, naylonları, yer yer straforları dahi duruyor. Bir problem -sıkıntı vs. öngörebilir misiniz? Bir dolandırıcılık söz konusu mudur sizce?

Aklımıza gelen birkaç sıkıntı var.
-Aracın km'si arttırılmış olabilir
-Aracın durduğu yerde aküsünün ömrü azalmış olabilir.
-Lastiklerin raf ömründen yenmiş(tir midir?)
Mesajı Paylaş

murattekin

Tem 29, 2018, 05:30 ÖÖ Last Edit: Tem 30, 2018, 05:15 ÖÖ by murattekin
Aracın km'si arttırılmış olabilir.
Bildiğim kadarıyla bu yasak. Muayenede anlaşılıyor
-Aracın durduğu yerde aküsünün ömrü azalmış olabilir.
Bu olabilir. Dikkatli olmak lazım.
-Lastiklerin raf ömründen yenmiş(tir
 midir?)
Buna pek ihtimal vermiyorum. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

HDS

Lastiklerin üzerinde üretim yıl ve ayı yazar. İnternetten bakıp arayın. Mesajı Paylaş

BG

Hiç böyle bir şey duydunuz mu peki? 0 aracı ikinci el olarak satabilmek için 1500km yapılmış olarak satılması bana pek akıl karı gelmiyor. Ciddi ciddi otobanlarda git gel araba mı kullandılar km arttırmak için?

0 Leon Fr almak için yola çıktık. Doğuş Oto da fiyattan kırmak için hurda araç indirimi yapıyor. Dışarıdan hurda araç satın alıp sizin üstünüze geçiriyor, sonrasında da 3 bin liraya yakın indirim yapıyorlar. 114'lük Leon'u 110'a bırakıyorlar. Mesajı Paylaş

putty

Didim de Ezan 30 saniye İstanbul da 4 dakika.  Mesajı Paylaş

delidumrul

Üslup,Makam,Ağız.. Mesajı Paylaş

putty

Turistik ezan bence. Sonuçta diyanet aynı diyanet partili belediye okutmuyor ezanı diyanet İstanbul da ki gibi sündüre sündüre okuyacağınız dedim mi burada da inadına inadına okunur ama turizm gönül yaylarını gevşetiyor bence. Mesajı Paylaş

putty

Eski bir suya dayanıksız sony experia telefonum var 1 saat mayonun cebinde onunla denizde yüzdüm evde temiz suyla yıkadım tuzdan arındırdım balkonda kuruttum bugün çalıştı Mesajı Paylaş

395V

Bataryasının işi bitmiş olabilir. Kısa devreden. Mesajı Paylaş

Search and rescue

@uyducusirin yakalamış 

https://twitter.com/uyducusirin/status/1025839158693175297

SSM'nin İngilizce twitter adresinden

''The 100-Day Action Plan
Within the scope of Assault UAV Development (Akıncı) Project, we are aiming to complete the preliminary design activities of UCAV, which has the capacity of carrying 1,5 tons of useful load (camera, ammunition).''

''We will launch a project of domestic observatory satellites with resolution less than 30 cm.''

Mesajı Paylaş

Terra

Yakalanacak ne var ki? Her şey zaten açık

https://sadfor.savtera.org/index.php?topic=3423.0 Mesajı Paylaş

şirpençe

Rulman ların da sahtesi oluyor mu Ustad lar

Bu gün muhabbet esnasında bir arkadaş dedi Mesajı Paylaş

murattekin

Ağu 17, 2018, 02:57 ÖS Last Edit: Ağu 17, 2018, 07:37 ÖS by murattekin
Split klimadan gelen nem kokusunu ortadan kaldıracak bir yöntem bilen var mı? Üzerindeki kafes şeklindeki filtreleri temizliyorum (Gerçi onlar bu sıkıntıyı yaratmaz)
Marka: Westinghouse. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

assslan

Üstad bir de servise klimanın diğer filtrelerini temizletin (Yıllık bakım ). Sizin temizlediklerinizin dışında bir de servis tarafından ilaçla temizlenen bir kısım var. 80 lira civarında bir servis masrafı olur. Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter