Merhaba

Başlatan Ozgureksi, Eki 03, 2015, 03:53 ÖS

« önceki - sonraki »

Ozgureksi

Savunma dünyasına yeni bir soluk getiren, sorunları tespit, teşhis ve çözüm için bu platform için çaba gösteren herkese teşekkür ederiz. Türkiye'de sorunları tartışmak için ilk sorun buna uygun aynı dilin konuşulduğu ortak bir zemin olmamasıdır. Bu forumda en yetkin kişilerin yer alacağını düşündüğümüzde mutlu olmamak elde değil. Bu duygularla hem kendimize hem platformu kuranlara merhaba demek isteriz. Savunma alanına strateji perspektifinden yaklaşan en yeniyi sizlere ulaştırmanın heyecanını daima yaşayan C4Defence dergisi de bu forumda olacak. Sizlerden gelecek taleplere yanıt vermekten mutluluk duyacak. Mesajı Paylaş

Yönetim

Hoş geldiniz sayın Ekşi.
Hep birlikte kamuoyu ve ülkemiz için faydalı şeyler yapabilmek umuduyla. Mesajı Paylaş

Sentetik

Eki 03, 2015, 04:18 ÖS Last Edit: Eki 03, 2015, 04:34 ÖS by Sentetik
Özgür bey merhabalar, sizi bulmuşken soralım hemen.

C4Defence dergisi için senelik abonelik vermeyi düşünüyor musunuz?

Edit: İsim karışıklığı için kusur bakmayın :) Mesajı Paylaş

ayibarishi

Özgür bey aslında benim de benzeri bir ihtiyacım var.  Daha doğrusu bazı önerilerim...

Medyanızı çok seviyor ve takip ediyorum.  5 6 ayda bir ise derginizin çıkan sayılarını topluca satın alarak destek olmaya çalışıyorum. Fakat bu durum otomatik olarak sizi güncel takip etmenin zevkinden beni mahrum kılıyor.

Topluca bir ödeme ile gelecek sayıları da satın alabileceğimiz bir mekanizma kurulabilir mi?..

Yada bir finansal kurumla anlaşıp her sayı çıktığında otomatik ödeme yapılması talimatı verilebilir mi?  Hani elektrik ve su faturaları misali...

Bir de her sayının pdf versiyonunu indirmek oldukça dolambaçlı oluyor.  Çünkü sürekli online olamıyoruz,  otobüste,  seyahatte mecburen indirilmiş versiyonu okumak istiyoruz.  Acaba bu tarz bir sistem kurulduğunda,  ödeme yapan abonelerin eposta adresine,  pdf olarak gönderilebilir mi? Yada direk pdf indirilebilecek özel bir Ftp Vs.  Linki...

Saygı ve muhabbetlerimle ... Mesajı Paylaş

Ozgureksi

Eki 16, 2015, 09:31 ÖÖ Last Edit: Eki 16, 2015, 09:35 ÖÖ by Ozgureksi
Herkese gecikmiş bir merhaba tekrar.
Sorulara elimden geldiğimce yanıt vermeye çalışayım. Öncelikle forumu kuranlara çok büyük teşekkür ederiz. Bu konuda yayın yapanlara ayrı bir alan açmak da yine güzel bir hareket. Tebrik ederim.
Sayın Sentetik,
Şu anda çalışan site yıllık abonelik veriyor. İstediğiniz kadar dergiyi geleceğe yönelik olarak satın alıp sırası geldiğinde okuyabiliyorsunuz. Bir daha kredi kartı vs ile uğramıyorsunuz. Ayrıca havale ile de aynı işlem yapılıyor.
Ama,
ama ben bu siteden memnun değilim. Sürekli olarak sorun yaratıyor. Bir yenisi nasıl olmalı diye düşünüyorum şu anda. Yenisi nasıl olursa olsun şu anda elimizde olanlardan vazgeçmeyeceğiz. Örneğin yıllık abonelik. Görülüyor ki sizin gibi yıllık aboneliği uzun süredir dile getiren bir kişi dahi bu özelliği sitede görememiş. Bunu gelecek sitede görülür hale getireceğiz.
Sayın Ayibarishi,

Medyamiza gösterdiğiniz ilgi ve sevgi için teşekkür ederiz. Biz de kendimizi okuyucularımızdan uzakta görmek istemiyoruz. Siz okumazsanız biz dergiyi kim için yayınlayacağız ki?
Biraz önce sayın Sentetik için verdiğim cevap sizin toplu alim sorunuzu da yanıtlamış oluyor sanırım. Otomatik ödeme için bankalarla anlaşma konusunu hiç düşünmemiştik. Telefon, elektrik ödeniyor. Bu neden ödenmesin? araştıracağız.

Dergilerin PDF halini elde etmeniz son derece kolaydır. Tek bir tuşla bunu halledebilirsiniz. Dergi açıldığı zaman alt sırada indirme işaretin görürsünüz. ve oradan ister tek sayfa ister tüm dergiyi indirebilirsiniz.

Yeni sayımız şu anda yayında. Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ile röportajımızı okuyabilirsiniz. Bu sayımızı daha erken yayınlamayı planlıyorduk ancak geciktik. Bu durumda ödemeyi de iptal ettik. Bedelsiz olarak okuyabilirsiniz.
Saygılarımla
Özgür Ekşi

Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter