15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi

Başlatan ocay, Tem 15, 2016, 08:40 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

sunguroğlu

Akın Öztürk de vatana ihanetten yargılanacakmış. Çok şaşırdım. Mesajı Paylaş

Teknisyen

Genel Kurmay başkanı ve muhtemelen Kara kuvvetleri komutanı Çankaya köşküne geldiler biraz önce Helikopterle.

Dikkatimi çekti yanlarında yakın korumalardan hiç kimse yoktu ve pilot çok üst rütbeli biri olabilir. Mesajı Paylaş

sunguroğlu

Meclisin koruması iyi ki polise verilmiş. Hala HvKK'nın ihanetine inanamıyorum. Mesajı Paylaş

Tango-1

Darbeci hainlerin whattsapp görüşmeleri...

https://www.youtube.com/watch?v=SXftgNs-rqA Mesajı Paylaş

sunguroğlu

Ya ilginç olanı sosyal medyada büyük bir spekülasyon var. Kimse darbeciye kızmıyor gerçekliği belli olmayan bir fotoğraf üzerinden manipülasyon yapıyorlar. Mesajı Paylaş

korat

İçinde 8 darbeci subayı taşıyan bir Blackhawk helikopterinin Yunanistan Türkiye sınırında Alexandroupoli ye indiğine yönelik sosyal medya haberi var. Mesajı Paylaş
Her yeni nesil uçak yeni bir stratejimi gerektirir?

delidumrul

Tem 16, 2016, 10:23 ÖÖ Last Edit: Tem 16, 2016, 10:28 ÖÖ by delidumrul
A haber demin geçiyodu,Yunan hükümeti heliden inen 8 kişiyi göz altına aldı diye. Mesajı Paylaş

süper çavuş

Darbecilere ait bir AH-1W ve S-70 düşürülmüş ,, Mesajı Paylaş

dalamper

Yunanlar hem helikopteri hem de darbecileri vermek üzere hazırlanıyorlar. Mesajı Paylaş

orko_8

Atatürk Havalimanı'nda büyük kaos var Mesajı Paylaş

putty

Amerikaya alenen söylemek lazım. Feto iade edilmez ise örtülü operasyon hakkımızı kullanacağız, tahammül edemiyoruz demek gerek. Amerika ise amerika bir yere kadar. Mesajı Paylaş

sahin1

Çok şükür paralel çetenin bu girişimi başarısız oldu. Allah devletimizi ve milletimizi korusun. şehitlerimize rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar versin.
Bu alçak güruhun gözleri nasıl böyle dönebilmiş de kendi insanına ateş edebilmişler, inanılmaz şey. Mesajı Paylaş

@r@gorn

https://twitter.com/UlviYaman/status/754266911718772739

Sadece videoyu seyredin. Ülkenin düştüğü duruma bakın. Belkide yerde yatan asker emir komuta zincirinden dolayı orada olan tek kurşun atmayan bir masum.

Bizi bu hale getirenlerden bir gün hesap sorulur inşallah. Mesajı Paylaş

putty

Darbeci adam kim şimdi ben onu anlayamadım. Darbeci komutan kim. Mesajı Paylaş

Tango-1

Orgeneral Akin Öztürk komutasında gerçekleştirildiği söyleniyor. Nereden nereye 30tipler felan... Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter